ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1399/03/01 21:06:17
سرویس سیاسی
دلخوش طی پیامی:

حمایت از ملت مظلوم فلسطین مبتنی بر جریان اسلامی است

نماینده مجلس دهم شورای اسلامی بیان داشت: همراهی با ملت مظلوم فلسطین مبتنی بر یک حرکت و جریان اسلامی بنیان گذاشته شده است ولی حمایت از این ملت مظلوم هم یک باور انسانی است.
حمایت از ملت مظلوم فلسطین مبتنی بر جریان اسلامی است نماینده مجلس دهم شورای اسلامی بیان داشت: همراهی با ملت مظلوم فلسطین مبتنی بر یک حرکت و جریان اسلامی بنیان گذاشته شده است ولی حمایت از این ملت مظلوم هم یک باور انسانی است. https://cdn.icana.ir/d/019/201707101231575488.jpg حمایت,از,ملت,مظلوم,فلسطین,مبتنی,بر,جریان,اسلامی,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سید کاظم دلخوش اباتری نماینده مجلس دهم شورای اسلامی با اشاره به روز قدس طی پیامی تاکید کرد: همراهی با ملت مظلوم فلسطین مبتنی بر یک حرکت و جریان اسلامی بنیان گذاشته شده است ولی حمایت از این ملت مظلوم هم یک باور انسانی است.

متن کامل این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرّحمن الرّحیم
روز قدس میراث گران بهای بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی و نشانی از عمق دور اندیشی و هوشمندی امام خمینی (ره) است که بیانگر اعتقاد و پایبندی‌ ایشان به اندیشه وحدت و انسجام اسلامی در مقابل زورگویان عرصه جهانی است.

همراهی با ملت مظلوم فلسطین مبتنی بر یک حرکت و جریان اسلامی بنیان گذاشته شده است ولی حمایت از این ملت مظلوم هم یک باور انسانی است و هم آزمونی است برای مدعیان حقوق بشر.

ابتکار بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در تعیین روز جهانی قدس به عنوان روز حمایت از مردم مظلوم فلسطین در امتداد رسالت الهی و انسانی است، روزی نیست که فقط اختصاص به قدس داشته باشد، ملت بزرگ ایران نیز همراه با دیگر مردم آزاد اندیش دنیا با اعلام همبستگی با مردم مظلوم فلسطین، خواهان برقراری خواست و اراده ملت فلسطین بر سرنوشت خویش است.

آرزوی مان این است تا به یاری پروردگار، حق تاریخی یک ملت که سالها مورد نیاز واقع شده است به صاحبان اصلی آن بازگردد و صلح و آرامشِ پایدار در منطقه برقرار شود.
ان شاءالله

سید کاظم دلخوش اباتری
نماینده مردم شریف شهرستان صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی/

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet