ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1399/03/02 13:11:43
سرویس سیاسی
وقف چی:

نمایندگان دور یازدهم با انتخاب رئیس مجلس، انقلابی گری خود را نشان دهند

عضو فراکسیون مستقلان ولایی مجلس دهم گفت: نماینده مجلس کسی باشد که پاک دست ترین،سالم ترین،مردمی ترین باشد بر این اساس نمایندگان مجلس یازدهم با انتخاب رئیس مجلس انقلابی گری خود را نشان دهند.
نمایندگان دور یازدهم با انتخاب رئیس مجلس، انقلابی گری خود را نشان دهند عضو فراکسیون مستقلان ولایی مجلس دهم گفت: نماینده مجلس کسی باشد که پاک دست ترین،سالم ترین،مردمی ترین باشد بر این اساس نمایندگان مجلس یازدهم با انتخاب رئیس مجلس انقلابی گری خود را نشان دهند. https://cdn.icana.ir/d/019/201902109777698657.jpg نمایندگان,دور,یازدهم,با,انتخاب,رئیس,مجلس،,انقلابی,گری,خود,را,نشان,دهند Icana

علی وقف چی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به پیش رو بودن آغاز مجلس یازدهم گفت:نمایندگان منتخب مردم باید انقلابی گری خود  و حمایت از تمام ارضی کشور و نظام و رهبری را با انتخاب رئیس مجلس نشان دهند.

وی ادامه داد: به اعتقاد من رئیس مجلس کسی باشد که پاک دست ترین،سالم ترین،مردمی ترین و با تجربه ترین در تمام زمینه ها باشد و حداقل تجربه از مجلس و مسائل کشور داشته باشد و هیچگونه شبهه ای در مسائل مالی و دیگری نداشته باشد.

عضو فراکسیون مستقلان ولایی مجلس دهم  بیان کرد:در صورت تحقق این امر به اهداف واقعی نظام نزدیک می شویم و کار آمدی مجلس تضمین می شود همچنین نمایندگان ثابت می کنند که فکر برون رفت کشور از چالش های موجود هستند.

وی افزود:رئیس مجلس شورای اسلامی به عنوان کسی که ترسیم کننده مسیر نمایندگان است به سمتی حرکت کند تا بتوانیم بر چالش های مهم کشور در بحث اشتغال ،مسکن و در اقتصاد با نگاه جدید و رویکرد علمی با استفاده از کل ظرفیت از جمله دانشگاه ها و بخش خصوصی و تجربه های موفق جهانی استفاده کنند تا از شرایط موجود خارج شویم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet