خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/03/03 18:22:15
سرویس اجتماعی
منتخب مردم خرم آباد درمجلس یازدهم:

مجلس یازدهم تامین امنیت و رفاه عمومی را به طور ویژه دنبال می‌کند

منتخب مردم خرم آباد در مجلس یازدهم تاکید کرد: مجلس یازدهم به واسطه بهره‌مندی از نیروهای ایثارگر انقلابی که دل در گروی مردم دارند، تامین امنیت و رفاه عمومی را به طور ویژه دنبال خواهد کرد.
مجلس یازدهم تامین امنیت و رفاه عمومی را به طور ویژه دنبال می‌کند منتخب مردم خرم آباد در مجلس یازدهم تاکید کرد: مجلس یازدهم به واسطه بهره‌مندی از نیروهای ایثارگر انقلابی که دل در گروی مردم دارند، تامین امنیت و رفاه عمومی را به طور ویژه دنبال خواهد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005101810828124.jpg مجلس,یازدهم,تامین,امنیت,و,رفاه,عمومی,را,به,طور,ویژه,دنبال,می‌کند Icana

مرتضی محمودوند در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، دربیان مهمترین دغدغه‌های منتخبان مجلس یازدهم، گفت: هم‌اکنون چالش‌هایی پیرامون حوزه‌های سیاسی، اقتصادی و به ویژه فرهنگی پیش روی ملت، کشور و نظام وجود دارد و مجلس به عنوان بررسی‌کننده جمیع جهات می‌تواند هم از بُعد قانونگذاری و هم نظارت عالی برای رفع آنها ورود پیدا کند.

نیروهای ایثارگر انقلابی مجلس یازدهم دل در گروی مردم دارند

منتخب مردم خرم آباد در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: مجلس یازدهم به واسطه بهره‌مندی از نیروهای ایثارگر انقلابی که دل در گروی مردم دارند، به طور قطع در راستای حل مسائل عدیده و بحران‌های گذشته و پیش‌روی کشور گام‌های موثری برخواهد داشت.

تلاش برای برقراری صلح و امنیت در منطقه مهمترین برنامه مجلس یازدهم است

وی با اشاره به اقداماتی که باید در حوزه بین‌المللی انجام شود، تصریح کرد: با توجه به شرایط میدانی به ویژه در حوزه تعامل با کشورهای همسایه، اتحادیه اروپا و کشورهای سوریه، عراق، یمن و لبنان لازم است مجلس یازدهم در جهت دفاع از مظلومان، نهضت‌های آزادی بخش و حفظ امنیت ملت ایران به عنوان مهمترین وظیفه خود اقدامات موثری را انجام دهد.

محمودوند تاکید کرد: ما در چهار سال گذشته شاهد انجام اقدامات مذبوحانه‌ای از سوی دشمنان علیه ملت ایران بودیم که اوج آن حمله به خانه ملت بود، بنابراین مجلس یازدهم باید تامین امنیت و رفاه عمومی را به طور ویژه دنبال کند.

منتخب مردم خرم آباد در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر ضرورت تقویت حوزه نظارت مجلس، یادآور شد: بی‌تردید نمایندگان مجلس یازدهم تلاش خواهند کرد با تقویت حوزه نظارت، تلاش دشمنان که با تمام ابزارهایی که در اختیار دارند و حتی از طریق حوزه اقتصادی قصد ضربه زدن به کشور را دارند را خنثی کنند و مانع از سرایت ناامنی برخی کشورهای منطقه قفقاز و خاورمیانه به کشور شوند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet