هدر موبایل
1399/03/03 17:55:46
سرویس سیاسی
سلیمانی با اشاره به سالروز آزادسازی خرمشهر:

ایرانیان غیرت خود را در آزادسازی خرمشهر به جهانیان ثابت کردند

نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس دهم گفت: ایران و ایرانی در آزادسازی خرمشهر غیرت خود را به جهانیان ثابت کرد و نشان داد که در برابر متجاوزان همواره با سلاح ایمان و مشت‌های گره کرده می‌ایستد تا به پیروزی برسد.
ایرانیان غیرت خود را در آزادسازی خرمشهر به جهانیان ثابت کردند نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس دهم گفت: ایران و ایرانی در آزادسازی خرمشهر غیرت خود را به جهانیان ثابت کرد و نشان داد که در برابر متجاوزان همواره با سلاح ایمان و مشت‌های گره کرده می‌ایستد تا به پیروزی برسد. https://cdn.icana.ir/d/019/201701100875571780.jpg ایرانیان,غیرت,خود,را,در,آزادسازی,خرمشهر,به,جهانیان,ثابت,کردند Icana

حسن سلیمانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر، اظهار داشت: سوم خرداد ماه در تقویم رسمی کشور ما با عنوان روز مقاومت، ایثار و پیروزی نامگذاری شده که تجلی ربانی رهروان نور است.

نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت آزادسازی خرمشهر، بیان کرد: سوم خرداد روز فتح ارزش هاست، ارزش‌هایی که برای تثبیت آن جان‌های گرانبهایی نثار شد.

وی افزود: ایران و ایرانی در آزادسازی خرمشهر غیرت خود را به جهانیان ثابت کرد و نشان داد که در برابر متجاوزان همواره با سلاح ایمان و مشت‌های گره کرده می‌ایستد تا به پیروزی برسد.

سلیمانی ادامه داد: در این روز تاریخی و سرنوشت‌ساز ‌دلیرمردان و شیرزنان ایران اسلامی همگام و یکپارچه و با اتکا به خداوند سبحان و اراده قلبی خود، به مقابله جانانه با دشمنان تا بن دندان مسلح و حامیان غربی‌شان پرداختند و تابلوی اقتدار و ظلم ستیزی این مرز و بوم را در معرض دید جهانیان به تصویر کشیدند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در پایان سوم خرداد ماه، روز مقاومت، ایثار و پیروزی را تبریک گفت./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet