هدر موبایل
1399/03/03 20:45:56
سرویس حوزه ریاست
در پیامی به منظور تجلیل از سه دوره ریاست دکتر لاریجانی در مجلس عنوان شد

آیت الله العظمی سبحانی: همه بر موفقیت افتخارآفرین لاریجانی در مجلس گواهی می دهند

یکی از مراجع عظام تقلید در پیامی  موفقیت دکتر لاریجانی در سه دوره ریاست مجلس را افتخارآفرین و مورد اذعان همگان توصیف کرد.
آیت الله العظمی سبحانی: همه بر موفقیت افتخارآفرین لاریجانی در مجلس گواهی می دهند یکی از مراجع عظام تقلید در پیامی  موفقیت دکتر لاریجانی در سه دوره ریاست مجلس را افتخارآفرین و مورد اذعان همگان توصیف کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201604108437296423.jpg آیت,الله,العظمی,سبحانی:,همه,بر,موفقیت,افتخارآفرین,لاریجانی,در,مجلس,گواهی,می,دهند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، آیت الله العظمی جعفر سبحانی از مراجع عظام تقلید در پیامی از اقدامات دکتر علی لاریجانی در دوران ریاست مجلس شورای اسلامی تجلیل کرد و  موفقیت وی در سه دوره ریاست مجلس را افتخارآفرین و مورد اذعان همگان توصیف کرد.

در پیام آیت الله العظمی جعفر سبحانی خطاب به دکتر لاریجانی آمده است:

«محضر محترم جناب آقای دکتر علی لاریجانی دامت عزّه

با اهدای سلام

از خداوند متعال موفقیت گسترده آن عزیز را خواهانم.

موفقیت جنابعالی در مجلس شورای اسلامی در این سه دوره، افتخار آفرین است و این مطلبی است که همگی بر آن گواهی می‌دهند. در حساس ترین مراحل مجلس شورای اسلامی وظیفه دینی و اخلاقی و سیاسی خود را به نحو احسن عمل نموده اید و اعمال نیک جنابعالی در دفتر حسنات ثبت خواهد شد، ولی خدمت به جمهوری اسلامی در همه احوال امکان پذیر است.

انشاالله در آینده هم در هر مقامی باشید بسان گذشته افتخارآفرین خواهید بود.

با تقدیم احترام

جعفر سبحانی»/

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet