هدر موبایل
1399/03/04 13:05:58
سرویس فرهنگی
نوروزی ضمن تبریک فرا رسیدن عید فطر:

عید فطر روز اعلام پیروزی بر طاغوت نفس است

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان درمجلس شورای اسلامی در پیامی فرارسیدن عید سعید فطر و حلول ماه شوال را تبریک گفت و عید فطر را روز اعلام پیروزی بر طاغوت نفس دانست.
عید فطر روز اعلام پیروزی بر طاغوت نفس است نماینده مردم رباط کریم و بهارستان درمجلس شورای اسلامی در پیامی فرارسیدن عید سعید فطر و حلول ماه شوال را تبریک گفت و عید فطر را روز اعلام پیروزی بر طاغوت نفس دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/201706107065409051.jpg عید,فطر,روز,اعلام,پیروزی,بر,طاغوت,نفس,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت،  حسن نوروزی نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی طی پیامی فرارسیدن عید سعید فطر و حلول ماه شوال را تبریک گفت. متن این پیام شرح ذیل است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

ماه رمضان، ماه عبادت، ماه نزول قرآن، ماه ذکرخدا به پایان رسید. خوشا بر آنان که در این ماه مبارک توشه‌ای از تقوی برگرفتند و خانه آخرت خویش را آباد کردند. همان بندگان مؤمنی که با روزه‌داری، تلاوت قرآن و اقامه‌ی نماز همراه و هم‌نفسشان در این ایام مبارک بود.

سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس درادامه افزودند:عید سعید فطر، تحفه خداوند متعال به مؤمنانی است که با روزه به غبارروبی خانه دل پرداخته، پلیدی را از جان خود بیرون رانده و به جای آن اخلاص و ایمان را جایگزین کرده اند. حقیقتاً این عید خجسته روز تولد و شکفتن دوباره انسان است.

عید فطر، جشن بازگشت به فطرت پاک انسانی به برکت یک ماه عبادت خالصانه و تلاش برای زدودن زنگارهای گناه و انحراف و جهالت از دل ها و جان ها در طول ماه مبارک رمضان است. عید فطر برای آنان که رمضان را آنگونه که شایسته است درک کرده اند، روز اعلام پیروزی بر طاغوت نفس است و روز شکر به درگاه الهی به خاطر آنچه در ضیافت خویش ما را به آن مهمان نمود و به سوی آن هدایت فرمود.

اینجانب، با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان و تبریک عید بزرگ و سعید فطر به پیشگاه حضرت ولیعصر(عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی) و همه مسلمین جهان، از خداوند متعال، رستگاری و عزت و کرامت همگان را مسئلت می نمایم.

حسن نوروزی 

نماینده و منتخب مردم شریف شهرستان‌های رباط کریم ،بهارستان وپرند در مجلس شورای اسلامی/

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet