هدر موبایل
1399/03/04 16:25:50
سرویس سیاسی
عضو فراکسیون امید مجلس:

دکتر لاریجانی چهره معتدلی از خود نشان داد

عضو فراکسیون امید مجلس تاکید دارد که رئیس مجلس بدون جانبداری سیاسی قوه مقننه را اداره کرده است.
دکتر لاریجانی چهره معتدلی از خود نشان داد عضو فراکسیون امید مجلس تاکید دارد که رئیس مجلس بدون جانبداری سیاسی قوه مقننه را اداره کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201801101589720907.jpg دکتر,لاریجانی,چهره,معتدلی,از,خود,نشان,داد Icana

علی اکبری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با ارزیابی عملکرد و مدیریت دکتر علی لاریجانی در دوره دهم مجلس شورای اسلامی، گفت: دکتر لاریجانی با نگاه جامع و سعه صدر قابل تحسین مسائل مجلس را مدیریت کرد و در دوره مجلس دهم هرگز از اعتدال خارج نشد.

نماینده مردم شیراز در مجلس دهم شورای اسلامی تاکید کرد: رئیس مجلس با توجه به تجربه 12 ساله، با تسلط به قوانین از جمله آیین نامه داخلی و قانون اساسی، نگاهی ریزبین به مسائل داشت و با عقلانیت و تدبیر از خود چهره ای معتدل به جای گذاشت.

وی بیان داشت: دکتر لاریجانی وارد هیچ جناح بندی نشد و با حضور فراجناحی فرصت گفت‌وگو و نزدیک شدن نظرات مختلف را ایجاد کرد.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست گفت: غالب نمایندگان به بی طرفی لاریجانی واقف بودند و او توانست مجلس را بدون جانبداری از جناح خاصی اداره کند و این نقطه قوت مدیریت لاریجانی در این دوره از مجلس شورای اسلامی بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet