هدر موبایل
1399/03/04 16:24:22
سرویس اجتماعی
پوربافرانی:

تمام طیف‌های سیاسی در زمان ریاست دکتر لاریجانی آزادانه در صحن اظهارنظر می‌کردند

نماینده مردم در مجلس دهم، اداره صحن در شرایطی که افرادی از طیف‌های سیاسی، دیدگاه‌ها و سلایق مختلف در آن حضور دارند به گونه‌ای که از حقوق برابری در اظهارنظر برخوردار باشند را امر دشواری دانست و معتقد است که دکتر لاریجانی توانست در این زمینه موفق عمل کند.
تمام طیف‌های سیاسی در زمان ریاست دکتر لاریجانی آزادانه در صحن اظهارنظر می‌کردند نماینده مردم در مجلس دهم، اداره صحن در شرایطی که افرادی از طیف‌های سیاسی، دیدگاه‌ها و سلایق مختلف در آن حضور دارند به گونه‌ای که از حقوق برابری در اظهارنظر برخوردار باشند را امر دشواری دانست و معتقد است که دکتر لاریجانی توانست در این زمینه موفق عمل کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201903106697469750.jpg تمام,طیف‌های,سیاسی,در,زمان,ریاست,دکتر,لاریجانی,آزادانه,در,صحن,اظهارنظر,می‌کردند Icana

عباسعلی پوربافرانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه دکتر علی لاریجانی در اداره صحن عملکردی فراجناحی داشت، گفت: دکتر لاریجانی به دور از دیدگاه‌‎های سیاسی و جناحی به اداره صحن می‌پرداخت به طوری که در زمان ریاست وی، نمایندگان از هر طیف سیاسی که در مجلس حضور داشتند، می‌توانستند آزادانه اظهارنظر کنند و زمینه تحقق این مهم به خوبی توسط ریاست مجلس شورای اسلامی فراهم می‌شد.

دکتر لاریجانی با مدیریت صحیح از بحران‌ها عبور کرد

نماینده مردم نایین، خور و بیابانک در مجلس دهم ادامه داد: دکتر لاریجانی در مقاطعی که کشور با مشکلات عدیده‌ای در حوزه اقتصادی به ویژه بعد از اعمال تحریم‌ها مواجه بود در این سمت فعالیت کرد و توانست با مدیریت صحیح از بسیاری از بحران‌های ایجاد شده به خوبی عبور کند.

رفع برخی ایرادات در اداره مجلس مستلزم اصلاح آئین‌نامه داخلی است

وی تصریح کرد: مردم انتظارات زیادی از مجلس دارند فارغ از اینکه بسیاری از ایراداتی که به نحوه اداره مجلس وارد دانسته می‌شود یا به عملکرد کل هیات رییسه برمی‌گردد و یا نیاز به اصلاح آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی دارد.

پوربافرانی در بیان گلایه‌ های برخی افراد از هیات رییسه، یادآور شد: برخی نقدها گاهی مطرح می‌شد که ناشی از عملکرد کل هیات رییسه بود و نمی‌توان آن را از نواقص ریاست مجلس دانست.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تاکید کرد: بی‌تردید اداره صحن در شرایطی که افرادی از طیف‌های سیاسی مختلف و تمام نقاط کشور با دیدگاه‌ها و سلایق گوناگون در آن حضور دارند، آن هم به گونه‌ای که از وضعیت یکسان و حقوق برابری در اظهارنظر در قالب تذکر، پیشنهاد و نطق برخوردار باشند، امر دشواری بوده که دکتر لاریجانی توانست در این زمینه موفق عمل کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet