ولادت حضرت امام رضا (ع)
1399/03/05 16:10:01
سرویس سیاسی
قدرت الله علیخانی:

لاریجانی، سرمایه ملی و فراجناحی است

نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی دکتر لاریجانی را  چهره و سرمایه فراجناحی و ملی توصیف کرد و گفت: طیف های مختلف سیاسی از رویکرد ملی و نگاه فراجناحی دکتر لاریجانی در مدیریت ادوار مختلف مجلس رضایت داشتند.
لاریجانی، سرمایه ملی و فراجناحی است نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی دکتر لاریجانی را  چهره و سرمایه فراجناحی و ملی توصیف کرد و گفت: طیف های مختلف سیاسی از رویکرد ملی و نگاه فراجناحی دکتر لاریجانی در مدیریت ادوار مختلف مجلس رضایت داشتند. https://cdn.icana.ir/d/019/201708109415390464.jpg لاریجانی،,سرمایه,ملی,و,فراجناحی,است Icana

حجت‌الاسلام شیخ قدرت‌اله علیخانی  در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به مدیریت موفق ۱۲ ساله دکتر لاریجانی در مجلس شورای اسلامی، به سابقه شناخت خود از دکتر لاریجانی در دوره مجلس ششم که ایشان ریاست سازمان صدا و سیما را به عهده داشت، اشاره و اظهار کرد: دکتر لاریجانی یک چهره ملی مستقل و دارای چارچوب فکری مشخص است که نشان داده توان و ظرفیت تعامل بالایی در حوزه سیاست دارد؛ به طوری که چتر مدیریت وی در مجلس بر طیف های سیاسی مختلف گسترده بود.

نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه همین چارچوب فکری و شخصیت مستقل، دکتر لاریجانی را تبدیل به یک سرمایه و چهره ملی کرده است، افزود: طیف های مختلف سیاسی از رویکرد ملی و رفتار فراجناحی ایشان در مدیریت مجلس رضایت داشتند.

وی، یکی از ویژگی‌های دکتر لاریجانی را همکاری با اکثر جریانات موجود در کشور برشمرد و ادامه داد: اصولگرایان و اصلاح طلبان متعادل، برای ایشان احترام خاصی قائل هستند و به اعتقاد من و بسیاری از دوستان دیگر، دکتر لاریجانی یک سرمایه  و سیاستمدار ملی برای کشور است.

حجت‌الاسلام علیخانی  با بیان اینکه چهره‌ای  مانند دکتر لاریجانی در کشور کمتر وجود دارد، اظهار کرد: واقعا جای تأسف دارد که چرا برخی با نامهربانی‌ها با ایشان برخورد می‌کنند که البته، برخی از این جریانات روزی به اشتباه خود پی خواهند برد.

وی، مدیریت دکتر لاریجانی را در صحن علنی مجلس بسیار قوی، مسلط، مدبرانه و توام با سعه صدر  دانست و یادآور شد: دکتر لاریجانی همواره  فراتر از جناح ها حرکت می کرد و به منافع ملی می اندیشبد که همین مسئله موجب شد برخی از جریانات افراطی، اقدام به تخریب وی کنند.

نماینده دوره های ششم، هفتم و هشتم مجلس شورای اسلامی، آینده سیاسی دکتر لاریجانی را بسیار روشن ارزیابی کرد و گفت: ایشان به خوبی می‌تواند  مهمترین بخش های کشور را مدیریت کند و امیدوارم نظام از وجود ایشان بهره کافی را در آینده ببرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet