هدر موبایل
1399/03/05 20:49:45
سرویس سیاسی
در پیامی به‌منظور تجلیل از خدمات ۱۲ ساله رییس مجلس عنوان شد

آیت الله فاضل لنکرانی: درایت و بصیرت دکتر لاریجانی در  سه دوره ریاست مجلس هرگز فراموش نمی شود

آیت‌الله محمدجواد فاضل لنکرانی از  اساتید تراز اول حوزه علمیه  قم در پیامی خطاب به دکتر لاریجانی، ایشان را از از افتخارات نظام جمهوری اسلامی توصیف کرد و با تجلیل  از درایت، بصیرت ، تدبیر و خدمات شایسته صورت گرفته در سه دوره ریاست مجلس  ابراز امیدواری کرد  در آینده نیز  از ظرفیت ایشان در تداوم نظام اسلامی استفاده شود.
آیت الله فاضل لنکرانی: درایت و بصیرت دکتر لاریجانی در  سه دوره ریاست مجلس هرگز فراموش نمی شود آیت‌الله محمدجواد فاضل لنکرانی از  اساتید تراز اول حوزه علمیه  قم در پیامی خطاب به دکتر لاریجانی، ایشان را از از افتخارات نظام جمهوری اسلامی توصیف کرد و با تجلیل  از درایت، بصیرت ، تدبیر و خدمات شایسته صورت گرفته در سه دوره ریاست مجلس  ابراز امیدواری کرد  در آینده نیز  از ظرفیت ایشان در تداوم نظام اسلامی استفاده شود. https://cdn.icana.ir/d/019/122334.jpg آیت,الله,فاضل,لنکرانی:,درایت,و,بصیرت,دکتر,لاریجانی,در, سه,دوره,ریاست,مجلس,هرگز,فراموش,نمی,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، آیت‌الله محمدجواد فاضل لنکرانی با صدور پیامی خطاب به دکتر علی لاریجانی ضمن تشکر از تلاش ها، درایت و بصیرت وی در اداره مجلس تاکید کرد: تدابیر شما در قانونگذاری و در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی هیچ گاه فراموش نخواهد شد.

 درمتن پیام آیت الله فاضل لنکرانی خطاب به دکتر لاریجانی آمده است: 
 

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب مستطاب آقای دکتر علی لاریجانی دام عزه العالی 


بعد از سلام و تحیت

اکنون که یک دوره طولانی را به عنوان ریاست مجلس شورای اسلامی پشت سر گذاشتید بر خود لازم می دانم که از تلاش ها و درایت و بصیرت و انقلابی بودن جنابعالی کمال تشکر را داشته باشم. 

به یقین تدابیر شما در قانونگذاری و در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و در صداقت نسبت به ولایت فقیه و در اعتقاد به احکام و قوانین اسلام و نیز در حمایت از حوزه های علمیه و مرجعیت شیعه و تحکیم مذهب اهل بیت عصمت و طهارت و همچنین در خدمت به مردم انقلابی استان قم خصوصا در ایام ویروس کرونا، هیچگاه فراموش نخواهد شد.

بحمدالله از چهره های بسیار ارزشمند نظام اسلامی و از افتخارات این مجموعه می باشید، روشن است که در آینده باید از وجود شریف هر چه بیشتر در تداوم این نظام و استمرار آن همگان بهره مند گردند انشالله تعالی.


۱۳۹۹/۳/۱
محمدجواد فاضل لنکرانی

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet