هدر موبایل
1399/03/05 22:46:22
سرویس سیاسی
وزیر امور خارجه:

درایت و تدبیر دکتر لاریجانی منشأ خدمات فراوان به کشور و مردم بوده است

وزیر خارجه کشور تاکید کرد که درایت و تدبیر رئیس مجلس در همه عرصه ها به ویژه در حوزه سیاست خارجی منشأ خدمات فراوان به کشور بوده است.
درایت و تدبیر دکتر لاریجانی منشأ خدمات فراوان به کشور و مردم بوده است وزیر خارجه کشور تاکید کرد که درایت و تدبیر رئیس مجلس در همه عرصه ها به ویژه در حوزه سیاست خارجی منشأ خدمات فراوان به کشور بوده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201908103389579359.jpg درایت,و,تدبیر,دکتر,لاریجانی,منشأ,خدمات,فراوان,به,کشور,و,مردم,بوده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشور در صفحه اینستاگرام خود با اشاره به شروع مجلس یازدهم، درایت و تدبیر دکتر علی لاریجانی را به ویژه در حوزه سیاست خارجی را ارزشمند و بی نظیر دانست.

وزیر امور خارجه کشور در صفحه اینستاگرام خود چنین نوشت:

در آستانه افتتاح مجلس یازدهم و ضمن آرزوی موفقیت برای نمایندگان محترم مجلس جدید، لازم می دانم از همکاری، همفکری، حمایت و نقدهای مشفقانه خواهران و برادران گرامی در مجلس دهم سپاسگزاری نموده و برای همه  آنها آرزوی توفیق بیشتر نمایم.

نقش برجسته ریاست محترم مجلس، برادر ارجمندم جناب آقای دکتر لاریجانی که با درایت و تدبیر در همه عرصه ها و به ویژه در حوزه سیاست خارجی منشأ خدمات فراوان به کشور و مردم هوشیار ایران بودند بسیار ارزشمند و بی نظیر بوده است. از خداوند منان مزید توفیقات این بزرگمرد فداکار، ایران دوست، خردورز، دور اندیش و کاردان را مسئلت دارم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet