هدر موبایل
1399/03/06 23:24:47
سرویس استان ها
نوروزی:

دولت وضعیت بیمه تکمیلی جانبازان وایثارگران را تعیین تکلیف کند

رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس گفت: دولت ملزم به تعیین وضعیت بیمه تکمیلی جانبازان وایثارگران در سریع ترین زمان ممکن است.
دولت وضعیت بیمه تکمیلی جانبازان وایثارگران را تعیین تکلیف کند رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس گفت: دولت ملزم به تعیین وضعیت بیمه تکمیلی جانبازان وایثارگران در سریع ترین زمان ممکن است. https://cdn.icana.ir/d/019/201902104786309655.jpg دولت,,وضعیت,بیمه,تکمیلی,جانبازان,وایثارگران,را,تعیین,تکلیف,کند Icana

حسن نوروزی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص بیمه تکمیلی جانبازان و ایثارگران گفت: متاسفانه بنیاد شهید و امور ایثارگران در خصوص تعیین وضعیت بیمه تکمیلی جانبازان و ایثارگران اجحاف کرده وباعث ایجاد مشکلاتی برای آنها شده است که باید در سریع ترین زمان ممکن وضعیت آنها رسیدگی شده تا مشکلات ایجاد شده مرتفع شود.

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس دهم افزود: طبق گزارشات واصله و گلایه مندی خانواده های جانبازان وایثارگران، بیمارستان های دولتی، دفترچه های درمانی را نپذیرفته و هزینه های درمانی را نقدا از آنها دریافت می کنند که این روند سبب بروز مشکلات بسیار برای این خانواده ها ایجاد کرده است.

این نماینده مردم در مجلس دهم ادامه داد: در حال حاضر جانبازان وایثارگران هزینه های درمانی را به طور مستقیم به بیمارستان ها پرداخت کرده و پس از آن با مراجعه به بیمه دی هزینه های پرداختی را دریافت می کنند که متاسفانه این روند شایسته جانبازان و ایثارگران وخانواده های این عزیزان نمی باشد.

رئیس فراکسیون ایثارگران دهمین دوره مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: مجلس طی سال های گذشته مصوبات خوبی  برای تسهیل امور مربوط به ایثارگران و جانبازان داشته  که در این راستا باید بنیاد شهید و امور ایثارگران این مصوبات را پیگیری کرده و با دستگاه هایی که همکاری های لازم را صورت نمی دهند، برخورد مقتضی صورت گیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet