هدر اصلی
1399/03/06 23:22:58
سرویس استان ها
پاپی زاده:

کمبود آب شرب و مشکلات فاضلاب، سبب نارضایتی مردم استان خوزستان شده است

عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان در مجلس گفت: کمبود آب شرب ومشکلات فاضلاب، سبب نارضایتی مردم استان خوزستان شده است.
کمبود آب شرب و مشکلات فاضلاب، سبب نارضایتی مردم استان خوزستان شده است عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان در مجلس گفت: کمبود آب شرب ومشکلات فاضلاب، سبب نارضایتی مردم استان خوزستان شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201905100672945370.jpg کمبود,آب,شرب,و,مشکلات,فاضلاب،,سبب,نارضایتی,مردم,استان,خوزستان,شده,است Icana

عباس پاپی‌زاده بالنگان نایب رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس دهم در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،در خصوص مشکلات کم آبی در استان خوزستان گفت: استان خوزستان علی رغم داشتن منابع آبی سرشار و رودهای های پرآب و سدهای بزرگ آبی یکی از فقیرترین استان ها در حوزه آب بوده که متاسفانه به دلیل عدم مدیریت صحیح، نتواسته از این منابع آبی برای مردم این استان بهره گیرد.

نماینده مردم دزفول در دوره دهم مجلس شورای اسلامی ادامه داد: طی مدتی که نمایندگان استان خوزستان پیگیر کمبود آب در استان بودند؛ شایسته بود وزارت نیرو اقدامی جدی صورت می داد و برای همیشه مشکل کمبود آب استان خوزستان را مرتفع می کرد، اما هرچه مشاهده شد، عدم توجه وزارت نیرو در این خصوص بود.

وی افزود: فاضلاب استان خوزستان نیز دارای مشکلات عدیده ای است که باید بیشتر از وضعیت آب شرب به آن رسیدگی شود. مردم استان از مشکلات فاضلاب در این استان بسیار گله مند بوده و اعلام نارضایتی خود را از مسئولان استانی اعلام کردند؛ بنابراین شایسته است که وزارت نیرو منفعل عمل نکرده تا شرایط در خوزستان بحرانی نشود.

این نماینده مجلس در دوره دهم بیان کرد: هر ساله با شروع فصل گرما قطعی آب شرب در نقاط مختلف  استان خوزستان صورت می گیرد و بوی نامطبوع ناشی از فاضلاب ها برای مردم ایجاد دردسر های فراوان کرده است که نیاز است به دلیل شیوع کرونا فکری جدی صورت گیرد تا مشکلات آبی و فاضلاب استان رفع شده، بار مشکلات مردم کاهش یافته و سبب رضایتمندی آنها شود.

عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان در مجلس خاطرنشان کرد: منابع آبی در استان خوزستان خوب بوده و زیرساخت های لازم وجود دارد. بنابراین با اهتمام دولت به ویژه وزارت نیرو می توان مشکلات کم آبی استان خوزستان را حل کرده تا اعتراضات مردمی نسبت به  این موضوع فرو کش کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet