هدر موبایل
1399/03/06 23:05:20
سرویس استان ها
یوسفی:

درخواست مردم اهواز تامین آب شرب سالم و پایدار است

منتخب مردم اهواز در مجلس گفت: درخواست مردم اهواز تامین آب شرب سالم وپایدار و بهبود شبکه آب وفاضلاب است.
درخواست مردم اهواز تامین آب شرب سالم و پایدار است منتخب مردم اهواز در مجلس گفت: درخواست مردم اهواز تامین آب شرب سالم وپایدار و بهبود شبکه آب وفاضلاب است. https://cdn.icana.ir/d/019/202005103187331020.jpg درخواست,مردم,اهواز,تامین,آب,شرب,سالم,و,پایدار,است Icana

مجتبی یوسفی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به وضعیت نا بسامان آب شرب در استان خوزستان گفت: در خصوص کمبود آب شرب در استان خوزستان بالغ بر 500 روستا در این استان با تانکرهای آب، عملیات آبرسانی صورت می گیرد، بدین معنا که آب سالم، پایدار و بهداشتی برای این روستاها وجود ندارد ، با وجود اینکه در نزدیک ترین رودخانه های پر آب کشور قرار دارند.این وضعیت نشان می دهد که نگاه های بخشی  وبی تدبیری های صورت گرفته ، باعث به وجود آمدن این وضعیت شده است.

منتخب مردم اهواز، باوی، حمیدیه وکارون در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: درخواست مردم استان خوزستان از مسئولان استانی و نمایندگان خود در مجلس در سال های اخیر تا به الان، تنها تامین آب شرب است حتی در خصوص تامین آب کشاورزی نیز، بسیاری از زمین های کشاورزی استان بایر شده و سبب بیابان زایی شده است.

وی افزود: بحث کمبود اعتبار و عدم اهتمام مسئولان استان خوزستان در اخذ اعتبارات نیز در بروز مشکلات کم آبی وفاضلاب استان دخیل است حتی کار به جایی رسید که رهبر معظم انقلاب شخصا وارد این موضوع شده و دستورات لازم را امر کردند.

این منتخب مردم در مجلس یازدهم ادامه داد: باید در خصوص رفع مشکلات آب شرب و فاضلاب استان خوزستان تیمی مرکب از کارشناسان این حوزه به همراه مسئولان و نمایندگان مردم استان خوزستان تشکیل شده و تمامی جوانب کار را به طور کارشناسی بررسی کنند و نتایج حاصله را برای اجرا، مسئولان اجرایی انجام دهند.

یوسفی گفت: باید اعتبارات لازم ب�%

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet