خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/03/06 12:59:09
سرویس اقتصادی
احمدنژاد مطرح کرد

تکمیل پروژه های عمرانی نیمه تمام ضرورت دارد

منتخب مردم خرمشهر در مجلس یازدهم می‌گوید تکمیل پروژه های عمرانی نیمه تمام از یک سو می تواند منجر به آسایش و رفاه مردم شده و از سوی دیگر اشتغال را افزایش داده و به افزایش درآمد خانواده ها کمک کند.
تکمیل پروژه های عمرانی نیمه تمام ضرورت دارد منتخب مردم خرمشهر در مجلس یازدهم می‌گوید تکمیل پروژه های عمرانی نیمه تمام از یک سو می تواند منجر به آسایش و رفاه مردم شده و از سوی دیگر اشتغال را افزایش داده و به افزایش درآمد خانواده ها کمک کند. https://cdn.icana.ir/d/019/202005102787697363.jpg تکمیل,پروژه,های,عمرانی,نیمه,تمام,ضرورت,دارد Icana

سید لفته احمدنژاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره ضرورت ارتقا معیشت مردم، گفت: در شرایط فعلی تامین معیشت مردم و بهبود وضعیت اقتصادی خانوار یکی از اصلی‌ترین اولویت های مجلس یازدهم است، یکی از راهکارهای تحقق این مهم، اشتغالزایی است زیرا با شیوع ویروس کرونا، آمار بیکاری افزایش یافت و باید تدبیر ویژه ای برای رفع این مشکل اندیشید.

منتخب مردم خرمشهر در مجلس یازدهم افزود: تکمیل پروژه های عمرانی نیمه تمام از یک سو می تواند منجر به آسایش و رفاه مردم شده و از سوی دیگر اشتغال را افزایش داده و به افزایش درآمد خانواده ها کمک کند.

وی با طولانی خواندن زمان صدور مجوز برای سرمایه گذاری و ایجاد کسب وکار، اظهار کرد: تازمانی که روند و زمان پاسخگویی به درخواست‌های سرمایه گذاری طولانی و زمان بر باشد اهداف اقتصاد مقاومتی محقق نخواهد شد.‌/

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet