خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/03/06 13:36:48
سرویس استان ها

قدردانی مردم ساری از محمد دامادی

در پی عدم حضور نماینده مردم ساری در رقابت های دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی شهروندان ساری در اقدامی از تلاش‌های این نماینده جوان تقدیر کردند.
قدردانی مردم ساری از محمد دامادی در پی عدم حضور نماینده مردم ساری در رقابت های دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی شهروندان ساری در اقدامی از تلاش‌های این نماینده جوان تقدیر کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/201607106065279555.jpg قدردانی,مردم,ساری,از,محمد,دامادی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت،  روز گذشته در اقدامی خودجوش از سوی مردم حوزه انتخابیه ساری و میاندرود در پیام هایی در فضای مجازی از محمد دامادی نماینده دو دوره مجلس شورای اسلامی را در فضای مجازی منتشر کردند که در این باره بسیاری از کاربران تلاش های مجدانه وی را به سبب پیگیری های مستمرش برای احقاق حقوق مردم ساری و میاندرود تقدیر کردند.

بنا به این گزارش با توجه به عدم حضور محمد دامادی برای دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی به عنوان نماینده جوان مردم ساری این جریان در واپسین روزهای فعالیت کاری بهارستان رخ داد و روز گذشته بیش از هزاران نفر در یک اقدام خودجوش فعالیت های 8 ساله محمد دامادی را ارج و در پیام های جداگانه ای از تلاش های وی قدردانی کردند.

گفتنی است محمد دامادی عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی دو دوره 4 ساله به عنوان منتخب مردم  ساری در پارلمان ایران حضور داشت./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet