هدر موبایل
1399/03/06 23:17:52
سرویس فرهنگی
زاهدی مطرح کرد

رقابت، فرصتی برای بروز ظرفیت نیروهای انقلاب

نماینده و منتخب مردم کرمان و راور در نشست منتخبان مجلس شورای اسلامی، رقابت افراد در مسئولیت های هیات رئیسه مجلس را فرصتی برای بروز ظرفیت های بزرگ نیروهای انقلاب اعلام داشت.
رقابت، فرصتی برای بروز ظرفیت نیروهای انقلاب نماینده و منتخب مردم کرمان و راور در نشست منتخبان مجلس شورای اسلامی، رقابت افراد در مسئولیت های هیات رئیسه مجلس را فرصتی برای بروز ظرفیت های بزرگ نیروهای انقلاب اعلام داشت. https://cdn.icana.ir/d/019/201904101735776845.jpg رقابت،,فرصتی,برای,بروز,ظرفیت,نیروهای,انقلاب Icana

به گزارش خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت، محمدمهدی زاهدی رئیس دو دوره کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با شرکت در نشست «مجلس تراز انقلاب اسلامی» در مسجد امام صادق (ع) که با حضور جمع کثیری از منتخبان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی برگزار شد، در جمع خبرنگاران با تاکید بر ضرورت تشکیل مجلسی انقلابی، کارآمد و مقتدر بیان داشت: شایسته است از ظرفیت همه نمایندگان مجلس در اجزا و پیکره نهاد قانونگذاری استفاده شود و خرد جمعی مبنای مدیریت و تصمیم گیری در  خانه ملت باشد.

وی با اذعان به وجود برخی چالش‌ها و آسیب‌ها در نظام تقنینی و نظارتی مجلس از ارائه راهکارهایی برای اصلاح این موارد خبر داد، به شکلی که مجلس بتواند رسالت های اصلی خود را به بهترین نحو انجام دهد.

وزیر اسبق علوم و سفیر جمهوری اسلامی ایران در کشور مالزی گفت: همانگونه که منتخبان مجلس یازدهم ترکیبی از نیروهای با تجربه، متخصص و جوان هستند، بسیار امیدوارم ترکیب هیات رئیسه نیز به گونه ای باشد که منجر به مجلسی انقلابی، کارآمد، مقتدر و پویا شود.

زاهدی منتخب مردم کرمان و راور و کاندیدای نایب رئیسی مجلس یازدهم در نشست منتخبان مجلس شورای اسلامی، وحدت نیروهای انقلابی در مسیر خدمت به مردم را فصل مشترک همه دلسوزان کشور اعلام داشت./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet