هدر موبایل
1399/03/06 22:54:37
سرویس سیاسی
پورحسین:

دکتر لاریجانی در مقابل همه تخریب های مجلس آزادمردانه ایستاد

عضو فراکسیون امید مجلس دهم شورای اسلامی می گوید: با وجود همه ناملایمات و برخی تخریب های مجلس دهم، دکتر لاریجانی در مقابل همه آنها آزادمردانه ایستاد.
دکتر لاریجانی در مقابل همه تخریب های مجلس آزادمردانه ایستاد عضو فراکسیون امید مجلس دهم شورای اسلامی می گوید: با وجود همه ناملایمات و برخی تخریب های مجلس دهم، دکتر لاریجانی در مقابل همه آنها آزادمردانه ایستاد. https://cdn.icana.ir/d/019/201808106342539466.jpg دکتر,لاریجانی,در,مقابل,همه,تخریب,های,مجلس,آزادمردانه,ایستاد Icana

شکور پورحسین شقلان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به عملکرد 12 ساله دکتر لاریجانی در سمت ریاست مجلس شورای اسلامی، گفت: با توجه به این که طیف های مختلف در مجلس دهم حضور داشتند اعم از اصلاح‌طلبان و اصولگرایان و معتدل ها که شامل فراکسیون امید و غیره می‌شد، می‌طلبید که رئیس مجلس فردی  باشد که دربرگیرنده همه جریانات سیاسی بوده و  آنها را راهنمایی کند.

نماینده مردم پارس آباد و بیله سوار درمجلس دهم شورای اسلامی تصریح کرد: مدیریت ایشان در واقع به نوعی در همه جلسات و نحوه مدیریت صحن بسیار خوب بود تا جایی که در ابتدا وقتی نایب‌رئیس می خواست مدیریت کند کمی نگرانی داشتیم، ایشان مدیریت بسیار عالی داشتند.

بیشتر بخوانید:

پورحسین با اشاره به مشی دکتر لاریجانی در تاکید بر نگاه و اهداف رهبری معظم انقلاب،مطرح کرد: دکترلاریجانی در حوزه نظارت و قانونگذاری کارنامه قابل قبولی دارند.

وی افزود:با توجه به شرایط خاص کشور مجلس دهم بسیار خوب  اداره شد.

عضو فراکسیون امید مجلس دهم شورای اسلامی با توجه به این که برخی مجلس دهم را مدام تخریب کرده و اهانت می‌کردند؛ آقای لاریجانی در مقابل همه این ناملایمت آزادمردانه ایستاد.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به نگاه عمیق و دقیق لاریجانی در راستای تقویت نظام، تصریح کرد: مجلس دهم با توجه به وظیفه سنگینی که در شرایط کنونی کشور داشت ،اعتقاد دارم که دکتر لاریجانی به خوبی از پس این موانع برآمده و به وظیفه خود عمل کرده است ./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet