هدر موبایل
1399/03/06 18:22:02
سرویس حوزه ریاست
با صدور پیامی انجام شد

قدردانی رئیس اتاق بازرگانی ایران از تلاش‌های دکتر لاریجانی در رفع مشکلات فعالان اقتصادی

رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران در پیامی از تلاش‌های رئیس مجلس شورای اسلامی در تصویب قوانینی با هدف رفع مشکلات فعالان اقتصادی تشکر کرد.
قدردانی رئیس اتاق بازرگانی ایران از تلاش‌های دکتر لاریجانی در رفع مشکلات فعالان اقتصادی رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران در پیامی از تلاش‌های رئیس مجلس شورای اسلامی در تصویب قوانینی با هدف رفع مشکلات فعالان اقتصادی تشکر کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201908109678898829.jpg قدردانی,رئیس,اتاق,بازرگانی,ایران,از,تلاش‌های,دکتر,لاریجانی,در,رفع,مشکلات,فعالان,اقتصادی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، غلامحسین شافعی با صدور پیامی دیدگاه دکتر لاریجانی به مسائل کشور را بنیادین و زیربنایی توصیف و از تلاش های دکتر لاریجانی در حل مشکلات فعالان اقتصادی با تصویب قوانین موثر قدردانی کرد.

متن پیام به شرح زیر است:


برادر گرامی جناب آقای دکتر علی لاریجانی

رئیس محترم مجلس شورای اسلامی

سلام علیکم

احتراما به نمایندگی از سوی اعضا اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران وهمچنین فعالان اقتصادی بخش خصوصی بر خود لازم می‌دانم از تلاش‌های صادقانه و بی‌وقفه جنابعالی در جایگاه ریاست محترم مجلس شورای اسلامی در 12 سال اخیر صمیمانه تشکر و قدردانی نمایم.

دیدگاه علمی شما به مسائل بنیادین و زیربنایی کشور، در کنار پیگیری‌های مجدانه حضرتعالی برای حل مشکلات فعالان اقتصادی، در تصویب قوانینی همچون "بهبود مستمر فضای کسب و کار"، "حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی کشور و حمایت از کالای ایرانی"، "افزایش بهره وری بخش کشاورزی و منابع طبیعی" و "رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی"، "قانون تجارت" و 10 ها قانون دیگر مرهون توجه خاص آن برادر عزیز و بزرگوار و اهتمام نمایندگان محترم مجلس در این ادوار است.

امیدواریم الگوی جدیدی که از همکاری قوه محترم مقننه با اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران در این دوران بنا نهاده شد، در دوره جدید قانونگذاری نیز توسعه یافته و تقویت شود.

مزید تاییدات جنابعالی را از خداوند قادر سبحان مسئلت دارم.

غلامحسین شافعی

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet