هدر موبایل
1399/03/11 17:00:00
سرویس اجتماعی
نماینده مردم سراوان در مجلس یازدهم:

ضرورت تدوین برنامه‌ای‌ پایدار برای آینده حوزه سلامت کشور / توسعه شبکه بهداشت و درمان مانع هدر رفت نیروی انسانی کارآمد می‌شود

نماینده مردم سراوان و مهرستان در مجلس یازدهم با اشاره به اولویت‌های مجلس یازدهم در حوزه بهداشت و درمان، گفت: مجلس با همکاری سازمان‌های مرتبط برنامه‌ای پایه‌دار برای آینده حوزه سلامت کشور تدوین کند تا نظام سلامت ایران الگوی کشورهای جهانی شود.
ضرورت تدوین برنامه‌ای‌ پایدار برای آینده حوزه سلامت کشور / توسعه شبکه بهداشت و درمان مانع هدر رفت نیروی انسانی کارآمد می‌شود نماینده مردم سراوان و مهرستان در مجلس یازدهم با اشاره به اولویت‌های مجلس یازدهم در حوزه بهداشت و درمان، گفت: مجلس با همکاری سازمان‌های مرتبط برنامه‌ای پایه‌دار برای آینده حوزه سلامت کشور تدوین کند تا نظام سلامت ایران الگوی کشورهای جهانی شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202005100281269697.jpg ضرورت,تدوین,برنامه‌ای‌ پایدار برای,آینده,حوزه,سلامت,کشور,/,,توسعه,شبکه,بهداشت,و,درمان,,مانع,هدر رفت,نیروی,انسانی,کارآمد,می‌شود Icana

مَلِک فاضلی، در گفت و‌گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اولویت‌های مجلس یازدهم در حوزه بهداشت، درمان و سلامت جامعه، گفت: بهداشت و سلامت نیاز اساسی و حیاتی جامعه است، بر همین اساس نمایندگان مردم در مجلس و به ویژه اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس باید توجه خاصی به حوزه سلامت جامعه داشته باشند.

وی با اشاره به ضرورت آسیب‌شناسی مشکلات  مناطق محروم و کم برخوردار در حوزه سلامت و بهداشت، ادامه داد: باید با آسیب‌شناسی مشکلات مناطق محروم، راه حل درستی برای بهبود وضعیت، رفع مشکلات  مردم این مناطق و تسهیل دسترسی به امکانات بهداشتی و درمانی برای عام جامعه به ویژه محرومان فراهم  کنیم. 

توسعه شبکه بهداشت و درمان کشور، مانع فرار مغز‌ها می‌شود

نماینده مردم شهرستان سراوان و مهرستان در مجلس یازدهم افزود: با توجه به اهداف تبدیل وزارت خانه بهداری به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای تربیت نیروی انسانی و ایجاد خودکفایی در این حوزه ، گام‌های بزرگی برداشته شد. بر همین اساس باید با گسترس و توسعه شبکه بهداشت و درمان کشور، مانع فرار مغز‌ها و هدر رفت نیروی انسانی کارآمد شویم. 

منابع مالی کشور باید در جهت ارتقا شاخص‌های سلامت جامعه هزینه‌ شود

فاضلی با بیان اینکه منابع مالی کشور باید در جهت ارتقا شاخص‌های سلامت جامعه هزینه‌ شود، اظهار کرد: نمایندگان مردم در مجلس باید نظارت و قانون گذاری را  در جهت پیشگیری از آسیب‌های احتمالی به مناطق محروم  پیگیری کنند.

برنامه‌ای پایدار برای آینده حوزه سلامت کشور تدوین شود

 نماینده مردم شهرستان سراوان و مهرستان در مجلس یازدهم، خاطرنشان کرد: وزارت بهداشت به همراه کمیسیون بهداشت مجلس، نظام پزشکی و فرهنگستان علوم پزشکی باید برنامه‌ای پایدار ، فراگیر و کارشناسی شده با بررسی طرح‌ها و اقدامت گذشته برای آینده حوزه سلامت کشور تدوین و تنظیم کنند تا نظام سلامت ایران الگوی کشورهای جهانی شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet