هدر موبایل
1399/03/09 09:24:00
سرویس سیاسی
موسوی لارگانی با اشاره پیام رهبری خطاب به مجلس یازدهم:

مجلس یازدهم با تعامل با دو قوه مجریه و قضائیه برداشت مشترکی از مشکلات جامعه ایجاد کند

منتخب مردم فلاورجان در مجلس یازدهم معتقد است سه قوه با تعامل و همکاری یکدیگر می‌توانند با ایجاد برداشت مشترک از مشکلات جامعه، در صدد رفع آنها برآیند.
مجلس یازدهم با تعامل با دو قوه مجریه و قضائیه برداشت مشترکی از مشکلات جامعه ایجاد کند منتخب مردم فلاورجان در مجلس یازدهم معتقد است سه قوه با تعامل و همکاری یکدیگر می‌توانند با ایجاد برداشت مشترک از مشکلات جامعه، در صدد رفع آنها برآیند. https://cdn.icana.ir/d/019/201902107255130407.jpg مجلس,یازدهم,با,تعامل,با,دو,قوه,مجریه,و,قضائیه,برداشت,مشترکی,از,مشکلات,جامعه,ایجاد,کند Icana

سید ناصر موسوی لارگانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به تأکید مقام معظم رهبری در پیامی خطاب به مجلس یازدهم گفت: اگر مجلس یازدهم واقعا قصد دارد اقتدار خود را حفظ کرده و بی اعتمادی ایجاد شده در جامعه را برطرف و اعتماد مردم را جلب کند باید تراز انقلاب و مطیع رهبر معظم انقلاب باشد.

منتخب مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی در ادامه به اولویت مطرح شده از سوی رهبر معظم انقلاب برای حل مشکل معیشت جامعه و قشر ضعیف اشاره و بیان کرد: پیام رهبری باید الگو قرار گیرد و مجلس یازدهم بر اساس آن برنامه ریزی های خود برای قانون گذاری و نظارت بر اجرای قوانین را صورت دهد که در این راستا تأمین معیشت قشر ضعیف اولویت است.

وی افزود: متأسفانه با اجرای نامناسب قانون هدفمندی یارانه ها و برخی سیاست های غلط اقتصادی مثل افزایش نرخ بنزین هزینه هایی را برای مردم ایجاد کردیم که اکنون باید در صدد اصلاح آن برآییم.

موسوی لارگانی ادامه داد: تمامی ملت ایران در زمینه هدفمندی یارانه ها، دریافتی دارند که سال ها در حال پرداخت به آنها است اما این جمعیت حساب و کتاب نشده به این معنا که کسی که 50 میلیون تومان درآمد ماهیانه دارد یارانه می گیرد و کسی که مستمری بگیر کمیته امداد است نیز یارانه می گیرد و این ظلم است.

این منتخب استان اصفهان در مجلس یازدهم بیان داشت: مجلس چند مصوبه برای قطع یارانه ثروتمندان داشته که باید در اسرع وقت اجرایی شده و درآمدی برای مستضعفان جامعه باشد اما اجرای آن نباید به گونه ای باشد که یارانه ثروتمندان قطع شده و به جیب دولت برود بلکه باید به کمیته امداد(ره) و بهزیستی برسد.

وی افزود: نکته مهم دیگر اجرایی شدن شعار سال تحت عنوان جهش تولید است که مجلس یازدهم باید برای رسیدن به آن، در راستای تنظیم و تدوین قوانین راهشگا برآید و بر حسن اجرای آنها نیز به موقع از ظرفیت ابزارهای نظارتی به صورت منصفانه استفاده کند.

منتخب مردم فلاورجان در مجلس یازدهم شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: از سوی دیگر تعامل میان قوا بسیار مهم است و مجلس باید با همکاری دو قوه دیگر، برداشت مشترکی از مسائل و مشکلات جامعه ایجاد کرده و در صدد رفع آنها برآید./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet