هدر موبایل
1399/03/07 15:09:20
سرویس استان ها
سلیمی عنوان کرد

لزوم رسیدگی به راه های مواصلاتی بین شهری وروستایی استان مرکزی

منتخب مردم محلات ودلیجان در مجلس بر لزوم رسیدگی به راه های مواصلاتی بین شهری وروستایی استان مرکزی تاکید کرد.
لزوم رسیدگی به راه های مواصلاتی بین شهری وروستایی استان مرکزی منتخب مردم محلات ودلیجان در مجلس بر لزوم رسیدگی به راه های مواصلاتی بین شهری وروستایی استان مرکزی تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201903105439049018.jpg لزوم,رسیدگی,به,راه,های,مواصلاتی,,بین,شهری,وروستایی,استان,مرکزی Icana

علیرضا سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص وضعیت راه های مواصلاتی بین شهری و روستایی استان مرکزی گفت: راه های مواصلاتی استان نیازمند رسیدگی جدی دولت است که با توجه به کاهش مسافرت ها و تردد های بین شهری به دلیل شیوع بیماری کرونا، بهترین زمان ممکن است که دولت و وزارت راه شهرسازی، راه های مواصلاتی استان را بهبود ببخشد.

منتخب مردم محلات ودلیجان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: جاده نراق-مشهد اردهال نیازمند رسیدگی است؛ زیرا وضعیت مناسبی ندارد وحتی جاده زیرآب نیز به دلیل تصادفاتی که در این محور به وقوع می رسد، باید مورد بازسازی وعملیات تعمیر قرار گیرد تا میزان تصادفات در این محور ها کاهش پیدا کند.

وی افزود: در خصوص راه های مواصلاتی روستایی در استان مرکزی، وضعیت بسیار نامناسب است که در این خصوص نمایندگان استان طی جلسات متعددی که با مدیران سازمان برنامه و بودجه ،وزارت راه وشهرسازی ومدیران استانی برگزار کردند، بنا شد که در سریع ترین زمان ممکن راه های مواصلاتی روستایی در استان مرکزی بهبود پیدا کرده و مسیرها بازسازی و آسفالت شوند.

منتخب مردم محلات ودلیجان در مجلس خاطرنشان کرد: وزارت راه وشهرسازی در خصوص بازسازی مسیرهای مواصلاتی بین شهری و روستایی استان مرکزی قول های مساعد دادند که انتظار می رود با تامین اعتبارات لازم و رسیدگی به موقع، وضعیت تغییر کرده و مردم استان مرکزی به راحتی و با اطمینان خاطر در مسیر های استان تردد کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet