هدر موبایل
1399/03/08 19:18:00
سرویس سیاسی
ساداتی نژاد مطرح کرد

ترسیم نقشه راه مجلس یازدهم با معرفی شاخص های نماینده فعال در پیام مقام معظم رهبری

منتخب مردم کاشان، آران و بیدگل در مجلس گفت: مقام معظم رهبری نقشه راه بسیار دقیق و شفافی را پیش روی مجلس یازدهم گذاشتند.
ترسیم نقشه راه مجلس یازدهم با معرفی شاخص های نماینده فعال در پیام مقام معظم رهبری منتخب مردم کاشان، آران و بیدگل در مجلس گفت: مقام معظم رهبری نقشه راه بسیار دقیق و شفافی را پیش روی مجلس یازدهم گذاشتند. https://cdn.icana.ir/d/019/201610107497962279.jpg ترسیم,نقشه,راه,مجلس,یازدهم,با,معرفی,شاخص,های,نماینده,فعال,در,پیام,مقام,معظم,رهبری Icana

سیدجواد ساداتی نژاد   در گفت و گو با  خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،  با اشاره به پیام مقام معظم رهبری به مناسبت آغاز دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی، گفت:  پیام مقام معظم رهبری حاوی نکات بسیار مهمی برای مجلس یازدهم شورای اسلامی علی‌الخصوص نمایندگان و وظیفه نمایندگی آنها است.

منتخب مردم کاشان، آران و بیدگل در مجلس یازدهم افزود: شاخص هایی که برای نمایندگی مجلس و در راس امور بودن مجلس در این پیام مقام معظم رهبری معرفی کردند و این بود که  نمایندگان مجلس با شناخت درست شرایط و اولویت های کشور ،با کار کارشناسی، حضور فعال و منظم و امانتداری بتوانند قانونگذاری را انجام دهند.

ساداتی نژاد با بیان اینکه در مجلس دهم طرح ها و لوایح مهمی در حوزه ملی و بین المللی به تصویب رسید تاکید کرد: رعایت شاخص های مورد تاکید رهبری معظم  کمک می‌کند که ما قوانین درست و صحیحی را برای کشور داشته باشیم و ارتقایی را برای کشور ایجاد کند.

وی با اشاره بر تاکید رهبری بر عدم جناح بندی ها در مجلس یازدهم ، ادامه داد: همچنین در خصوص اینکه در مجلس فارغ از جناح بندی ها  با هدف خدمت به مردم باشد،همچنین توضیح در خصوص اصلاح خطوط اصلی اقتصاد ملی ،اشتغال، تولید، تورم، عدم اسراف از موضوعاتی بود که معظم له به آن اشاره کردند.

بیشتر بخوانید:

 

نماینده مردم در مجلس دهم تاکید کرد: در کل باید به این جمله اشاره کنیم که مقام معظم رهبری نقشه راه بسیار دقیق و شفاف را پیش روی مجلس یازدهم گذاشتند که در صورتی که مجلس یازدهم آن را سرلوحه اقدامات و رفتار خودش قرار دهد خواهد توانست مجلس شورای اسلامی را در تراز مجلسی که در راس امور کشور است قرار بدهد.

ساداتی نژاد با بیان اینکه نمایندگان مجلس  و فراکسیون های مختلفی در مجلس ایجاد می‌شوند،فرمایشات مقام معظم رهبری را سرلوحه کار خودشان قرار دهند تا این مجلس به مجلس تراز انقلاب اسلامی تبدیل شود، تصریح کرد: واقعیت این است که در مجالس گذشته کاستی هایی را داشتیم که مورد شکایت مردم و برخی گروه‌ها قرار می‌گرفت ؛مقام معظم رهبری با شناختی که نسبت به دلخوری ها و اعتراضات داشتند؛تعیین کردند که چگونه مجلس شورای اسلامی در کشور می تواند در راس امور و تراز انقلاب اسلامی باشد./ 

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet