ولادت حضرت امام رضا (ع)
1399/03/08 21:18:00
سرویس سیاسی
امینی با اشاره به پیام مقام معظم رهبری به مناسبت آغاز مجلس یازدهم:

نمایندگان بدون سوگیری های جناحی برای رفع نیازهای اولیه همدل می شوند

منتخب مردم هشترود و چاراویماق درمجلس گفت: با توجه به همسویی همه نمایندگان مردم در مجلس یازدهم ، بدون دعواهای جناحی و سیاسی ، برای رفع نیازهای اولیه همسو ،همدل و متحد می شوند.
نمایندگان بدون سوگیری های جناحی برای رفع نیازهای اولیه همدل می شوند منتخب مردم هشترود و چاراویماق درمجلس گفت: با توجه به همسویی همه نمایندگان مردم در مجلس یازدهم ، بدون دعواهای جناحی و سیاسی ، برای رفع نیازهای اولیه همسو ،همدل و متحد می شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/201810103208163621.jpg نمایندگان,بدون,سوگیری,های,جناحی,برای,رفع,نیازهای,اولیه,همدل,می,شوند Icana

سید حمزه امینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، با اشاره به پیام مقام معظم رهبری به مناسبت آغاز دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی،گفت:ضمن تشکر و قدردانی از مقام معظم رهبری ،ایشان به موضوع معیشت مردم اشاره کردند و به نظر بنده اصلی ترین دغدغه های جامعه ما امروز معیشت قشر ضعیف است.

نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه پیام مقام معظم رهبری نقشه راه را به مجلس یازدهم نشان داد،افزود: مقام معظم رهبری با توجهی که به مجلس داشتند نشان داد که اقتصاد و فرهنگ جامعه باید در اولویت کاری مجلس یازدهم  قرار بگیرد و باید برای معیشت مردم جامعه کاری کنیم.

بیشتر بخوانید:

مجلس با نمایندگان کارشناس، فعال و پاک دست در رأس امور خواهد بود/ضرورت اولویت دادن به معیشت طبقات ضعیف و رعایت تقوا و انصاف در انجام وظیفه نظارتی

وی با تاکید بر اشاره مقام رهبری بر سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی، تاکید کرد: مجلس یازدهم با برنامه ریزی و تصویب قوانین در زمینه بهبود فضای کسب و کار، ایجاد اشتغال و کاهش تورم به حل مشکلات معیشتی باید بپردازد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس دهم با تاکید بر پیام مقام معظم رهبری در خصوص عدم دسته‌بندی‌های ناسالم قومی و منطقه‌ای و قبیله‌ای ، مطرح کرد: امیدوارم با توجه به همسویی همه نمایندگان مردم در مجلس یازدهم ،بدون دعواهای جناحی و سیاسی ،برای رفع نیازهای اولیه همسو ،همدل و متحد شوند.

منتخب مردم هشترود و چاراویماق در مجلس یازدهم با تاکید بر لزوم بالابردن توان خرید مردم جامعه مطرح کرد: روحیات نمایندگان مجلس یازدهم بارقه امیدی است که بتوانند برای مردم کشور بدور از سیاسی کاری و جناح بندی ها کاری انجام دهند که هم خواسته رهبر عزیز برآورده شود و هم مردم در این 4سال آینده بتوانند وضعیت معیشتی خوبی داشته باشند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet