ولادت حضرت امام رضا (ع)
1399/03/07 22:20:01
سرویس سیاسی
رشته توئیت قالیباف درباره رای امروز فراکسیون اکثریت:

نتیجه اتحاد اکثریت، سهم مهمی در تشکیل مجلس کارآمد دارد

منتخب مردم تهران تاکید کرد: نتیجه اتحاد و همدلی اکثریت مجلس سهمی مهم در تشکیل مجلس قوی و کارآمد دارد.
نتیجه اتحاد اکثریت، سهم مهمی در تشکیل مجلس کارآمد دارد منتخب مردم تهران تاکید کرد: نتیجه اتحاد و همدلی اکثریت مجلس سهمی مهم در تشکیل مجلس قوی و کارآمد دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005104418124080.jpg نتیجه,اتحاد,اکثریت،,سهم,مهمی,در,تشکیل,مجلس,کارآمد,دارد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدباقر قالیباف منتخب مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس یازدهم، رشته توئیت هایی در خصوص آغاز به کار دوره جدید مجلس و جلسه فراکسیون نیروهای انقلاب اسلامی منتشر کرد.

-حضور همدلانه منتخبیان مردم در نشست هم افزایی «مجلس قوی، کارآمد و انقلابی» نشان دهنده یکدل و یکصدا بودن همه ما در حل مسائل مردم است.

 از یکایک منتخبان عزیز حاضر در جلسه صمیمانه تشکر می کنم و امیدوارم عزم ما به ایجاد تغییرات ملموس و کار و تلاش اثر بخش درمجلس یازدهم منجر شود. ان‌شاءالله.

تاکید رهبر معظم انقلاب بر توجه به عدالت و تقویت معیشت طبقات ضعیف از مسیر اصلاح خطوط اصلی اقتصاد ملی، اولویت عملیاتی مجلس یازدهم خواهد بود.

به لطف خدا مجلس قوی راهگشایی برای نیل به قله های ترسیم شده در قانون و عمل به توصیه ها، به مردم ثابت خواهد کرد که انتخاب شان درست بوده است.

من قویا عقیده دارم باید اعضای هیات رئیسه و مناصب مجلس بر اساس شایستگی های تحصیلی و تجارب کاری تعیین شوند به گونه ای که ترکیب آنها نمادی از ترکیب کل مجلس باشد. من به هر نتیجه ای که اکثریت انقلابی مجلس به آن برسد پای بند هستم و دراین امر هیچ مداخله ای نخواهم کرد.

از اعتماد همه همکارانم در فراکسیون انقلاب اسلامی تشکر می کنم. ان شاءالله همه ما بتوانیم به وظیفه ای که در قبال مردم داریم به نحوی شایسته عمل کنیم و گره از مشکلات مردم باز کنیم.

نتیجه اتحاد و همدلی اکثریت مجلس سهمی مهم در تشکیل مجلس قوی و کارآمد دارد.

گفتنی است، فراکسیون نیروهای انقلاب اسلامی، عصر امروز با ۱۶۶ رای، دکتر محمدباقر قالیباف را به‌عنوان کاندیدای ریاست مجلس معرفی کرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet