هدر موبایل
1399/03/08 13:25:00
سرویس سیاسی
آرامی:

استفاده منصفانه از ابزار نظارتی به معنای درنظر داشتن امکانات واقعی دولت برای انجام امور است

منتخب مردم بندرعباس در مجلس معتقد است علیرغم ضرورت نظارت مجلس بر حسن اجرای قوانین از سوی دولت، باید در نظر داشت که امکانات دولت نیز محدودیت‌ها و ملاحظاتی به خصوص به لحاظ بودجه و منابع دارد.
استفاده منصفانه از ابزار نظارتی به معنای درنظر داشتن امکانات واقعی دولت برای انجام امور است منتخب مردم بندرعباس در مجلس معتقد است علیرغم ضرورت نظارت مجلس بر حسن اجرای قوانین از سوی دولت، باید در نظر داشت که امکانات دولت نیز محدودیت‌ها و ملاحظاتی به خصوص به لحاظ بودجه و منابع دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/110269.jpg استفاده,منصفانه,از,ابزار,نظارتی,به,معنای,درنظر,داشتن,امکانات,واقعی,دولت,برای,انجام,امور,است Icana

منصور آرامی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری خطاب به مجلس یازدهم درباره ضروریاتی که باید از سوی نمایندگان مورد توجه قرار گیرد، گفت: نمایندگان بر اساس شعارها و وعده هایی به مجلس آمدند و توانستند رأی بیاورند و این موارد نیز همان نگرانی ها و دغدغه های معیشتی مردم بود که رهبری نیز در پیام خود تأکید بر رسیدگی به این موضوع داشتند.

منتخب مردم بندرعباس، قشم، ابوموسی و خمیر در مجلس در ادامه دولت و مجلس را متولی حل مشکلات اقتصادی کشور دانست و افزود: مجلس با دقت نظر در قوانین موجود و شناسایی خلاءهای قانونی و در نظر گرفتن اصلاحات لازم باید بتواند به عنوان ریل گذار و رکن نظام مسیر را برای دولت هموار کند.

وی در ادامه با بیان اینکه توسعه و توازن منطقه ای باعث می شود مشکلات کشور تا حدود زیادی حل شود، عنوان کرد: مجلس در این راستا باید همت کند و انتظار مردم از مجلس نیز همین است لذا اگر نگاهمان به داخل و اقتصاد درون زا باشد و تقویت توانمندی های داخلی را سرلوحه قرار دهیم می توانیم به این هدف دست پیدا کنیم.

منتخب مردم بندرعباس، قشم، ابوموسی و خمیر در مجلس شورای اسلامی در پایان درباره استفاده منصفانه از ابزار نظارتی خاطرنشان کرد: این موضوع به این معنا است که ملاحظات و محدودیت هایی برای دولت در اقدامات وجود دارد که باید مد نظر قرار گرفته شود به خصوص که این محدودیت ها به لحاظ منابع مالی و بودجه ای است از این رو باید خواسته های نمایندگان از دولت بر مبنای امکانات دولت باشد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet