هدر موبایل
1399/03/08 10:30:57
سرویس صحن
دلخوش در تذکر شفاهی:

کار تخصصی همراه با تقوا در اولویت کار مجلس باشد

منتخب مردم صومعه سرا در مجلس با اشاره به آسیب های لابی گری در عرصه انتخابات گفت: لابی گری مانع از اهداف تحقق مجلس می شود.
کار تخصصی همراه با تقوا در اولویت کار مجلس باشد منتخب مردم صومعه سرا در مجلس با اشاره به آسیب های لابی گری در عرصه انتخابات گفت: لابی گری مانع از اهداف تحقق مجلس می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201912101731793462.jpg کار,تخصصی,همراه,با,تقوا,در,اولویت,کار,مجلس,باشد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، سیدکاظم دلخوش اباتری در نشست علنی امروز (پنج شنبه 8 خرداد) مجلس شورای اسلامی، در تذکری با تقدیر از عملکرد هیات رئیسه سنی مجلس گفت: متاسفانه ما در دوره های گذشته نیز با موضوع لابی گری در عرصه برگزاری انتخابات ها مواجه بودیم. این لابی گری ها بعضاً غیرشرعی و غیراخلاقی است. از این رو اعضای هیات رئیسه کمیسیون ها اگر می خواهند مورد اعتماد ملت باشند؛ کار کارشناسی، تخصصی، همراه با تقوا ملاک قرار گیرد.

منتخب مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: متاسفانه در دوره های گذشته شاهد بودیم که بعضاً لابی گری جای کارهای اصولی را گرفت و دیروز نیز این اتفاق رخ داد، حال اگر بنا باشد مجلس با لابی گری پیش برود، قطعاً نمی توان برنامه های پیش رو در حوزه اقتصادی، اجتماعی و سیاسی را محقق کرد.

سیدرضا تقوی رئیس سنی مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر این نماینده گفت: قطعاً باید نسبت به بروز ضعف ها تذکر دهیم، البته لابی گری در تمام انتخابات ها وجود دارد، اما روش ها باید اخلاقی باشد، زیرا کاندیدای مورد نظر نمی تواند برنامه های خود را به افراد ارائه نکند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet