هدر موبایل
1399/03/08 10:25:27
سرویس صحن
سلیمی در تذکر شفاهی؛

عده ای تخریب مجلس یازدهم را شروع کرده اند

منتخب مردم محلات و دلیجان در مجلس یازدهم گفت: هیات رئیسه مجلس اجازه ندهد عده ای با فعال کردن توپخانه تخریب، افکار عمومی نسبت به مجلس را منحرف کنند.
عده ای تخریب مجلس یازدهم را شروع کرده اند منتخب مردم محلات و دلیجان در مجلس یازدهم گفت: هیات رئیسه مجلس اجازه ندهد عده ای با فعال کردن توپخانه تخریب، افکار عمومی نسبت به مجلس را منحرف کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201911100205217265.jpg عده,ای,تخریب,مجلس,یازدهم,را,شروع,کرده,اند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، علیرضا سلیمی در نشست علنی امروز (پنجشنبه، 8 خرداد ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی ضمن تشکر از مدیریت رئیس سنی مجلس یازدهم، اظهار داشت: هنوز مجلس یازدهم کار خود را شروع نکرده، عده ای به صورت سازماندهی شده تخریب مجلس را شروع کرده اند و توپخانه آن ها فعال است.

منتخب مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: حفظ شأن مجلس یکی از وظایف هیات رئیسه است و نباید اجازه دهد یک عده با تخریب های خود ذهن مجلس را مشغول کنند و موجب انحراف افکار عمومی شوند.

وی با اشاره به پیام مقام معظم رهبری که به مناسبت افتتاحیه مجلس یازدهم روز گذشته در صحن قرائت شد، افزود: مقام معظم رهبری به درستی اولویت مجلس یازدهم را اقتصاد و فرهنگ معرفی کردند.

سلیمی ادامه داد: در راستای توجه به اقتصاد فرهنگ رئیس سنی مجلس یازدهم تذکرات لازم را بدهند.

این منتخب مردم در مجلس یازدهم گفت: به دلیل شیوع ویروس کرونا بسیاری از کارخانجات تعطیل هستند و مسئله فرهنگ نیز با مشکلات فراوانی روبه رو است./

پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet