هدر موبایل
1399/03/08 10:31:00
سرویس صحن
نقدعلی در تذکر شفاهی:

مقررات مربوط به محدودیت های کرونا باید در مجلس به تصویب می رسید

منتخب مردم خیمنی شهر در مجلس با انتقاد از عملکرد مجلس دهم گفت: اعمال محدودیت های کرونا براساس قانون باید در مجلس به تصویب می رسید.
مقررات مربوط به محدودیت های کرونا باید در مجلس به تصویب می رسید منتخب مردم خیمنی شهر در مجلس با انتقاد از عملکرد مجلس دهم گفت: اعمال محدودیت های کرونا براساس قانون باید در مجلس به تصویب می رسید. https://cdn.icana.ir/d/019/202005106518244306.jpg مقررات,مربوط,به,محدودیت,های,کرونا,باید,در,مجلس,به,تصویب,می,رسید Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، محمدعلی نقدعلی در نشست علنی امروز (پنج شنبه 8 خرداد) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی خود گفت: خدا را شاکریم قصه انتخابات هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی به پایان رسید و دوستان با قوت انتخاب شدند.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس یازدهم ادامه داد: این روزها مرتب مشاهده می کنیم که همکاران لیستی به دست گرفته و اقدام به تشکیل فراکسیون های متعدد می کنند، در صورتی که سازوکار کمیسیون های مجلس کاملا مشخص بوده و براساس تخصص گرایی و به منظور رفع مشکلات کشور تهیه شده است، بر همین اساس تقاضا دارم همکاران به جای صنفی نگری و منطقه نگری به مشکلات کلان کشور اعم از مشکلات اقتصادی، معیشتی و فضای کسب و کار توجه کنند.

منتخب مردم در مجلس با اشاره به اعمال محدودیت های متعدد اجتماعی به دلیل شیوع کرونا گفت: محدودیت ها باید براساس قانون در مجلس تصویب می شدند، در صورتی که این اقدام انجام نشد.

وی در رابطه با بازگشایی اماکن متبرکه گفت: مجلس شورای اسلامی در اولین جلسه خود بحث بازگشایی اماکن متبرکه و مساجد را در دستور کار خود قرار دهد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet