هدر موبایل
1399/03/12 21:16:00
سرویس سیاسی
زارع تاکید کرد

محرومیت زدایی یکی از اصلی ترین اولویت های مجلس یازدهم

نماینده مردم آباده در مجلس یازدهم می گوید: مجلس یازدهم باید با رویکرد جهادی از ظرفیت‌های مردمی و گروهای جهادی در مسیر محرومیت زدایی و خدمت رسانی به مناطق محروم کمک بگیرد.
محرومیت زدایی یکی از اصلی ترین اولویت های مجلس یازدهم نماینده مردم آباده در مجلس یازدهم می گوید: مجلس یازدهم باید با رویکرد جهادی از ظرفیت‌های مردمی و گروهای جهادی در مسیر محرومیت زدایی و خدمت رسانی به مناطق محروم کمک بگیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201902104923584790.jpg محرومیت,زدایی,یکی,از,اصلی,ترین,اولویت,های,مجلس,یازدهم Icana

رحیم زارع در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به پیام مقام معظم رهبری به مناسبت آغاز دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی،گفت: بزرگ ترین مسئله امروز اقتصاد و معیشت مردم است اما شرایط حاکم بر روابط خارجی مثل تحریم‌ها، بر اقتصاد کشور اثرگذار است.

وی با تاکید براینکه مجلس یازدهم می تواند دغدغه های اقتصادی و فرهنگی جامعه را برطرف کند،مطرح کرد: رهبر معظم  انقلاب اسلامی توجه ویژه ای به مقوله عدالت اجتماعی، اقتصادمقاومتی و اولویت دادن به گشودن گره‌های اقتصادی از طریق قانون گذاری و نظارت در همکاری با دولت داشتند.

بیشتر بخوانید:

 

سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس دهم  با بیان اینکه با توجه به ظرفیت منابع و نیروی انسانی این مشکلات اقتصادی عمیق در کشور  نباید وجود داشته باشد، افزود: رویکرد مجلس یازدهم قطعا نظارت دقیق بر تصمیمات و عملکرد دولت خواهد بود و البته مجلس به دولت کمک هم خواهد کرد و هر جایی که دولت نیاز داشته باشد، مجلس بسترسازی‌های لازم و قانونی را برای حل مشکلات دولت انجام خواهد داد.

وی با تاکید بر پیگیری مسائل اساسی معیشتی و فقرزدایی ،خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب در پیام شان به مجلس یازدهم نگرانی جدی خود را  از عدم تحقق عدالت اعلام فرمودند و این بدین معنا است که یکی از اصلی ترین اولویت های ما در مجلس یازدهم  خدمت رسانی به مناطق محروم و محرومیت زدایی است.مجلس یازدهم باید با رویکرد جهادی و انقلابی از ظرفیت‌های مردمی و گروه های جهادی در مسیر محرومیت زدایی کمک بگیرد.

نماینده مردم آباده، بوانات خرمبید در مجلس دهم با بیان اینکه مجلس می تواند مهم ترین عامل در مبارزه ریشه ای با فساد باشد، مطرح کرد: باید به این سوال پاسخ داده شود که چه کسانی اجازه می‌دهند محصولاتی به صورت غیرقانونی وارد کشور شوند و به اقتصاد ملی لطمه بزنند؟ باید بدانیم فساد اقتصادی مثل موریانه ای ریشه افکار عمومی را خواهد خورد و اقتصاد را دچار بحران خواهد کرد.

نماینده مردم آباده،بوانات خرمبید در مجلس یازدهم شورای اسلامی تصریح کرد:  تحقیق و تفحص از قاچاق کالا و ارز، اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا، بازدیدهای میدانی از مبادی ورودی و گمرکات و همچنین برگزاری نشست با ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارزاز مهم ترین اقدامات مجلس دهم در مبارزه با قاچاق کالا و ارز بود که این موضوع باید در مجلس یازدهم قوی تر ادامه پیدا کند./

پایان پیام 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet