هدر موبایل
1399/03/11 11:19:35
سرویس سیاسی
همتی با اشاره به پیام رهبری خطاب به مجلس یازدهم تاکید کرد

بهبود سطح معیشتی مردم و گسترش عدالت در دستورکار مجلس یازدهم

نماینده مردم شاهین دژ و تکاب در مجلس یازدهم گفت: مجلس یازدهم به طور جدی به دنبال بالا بردن سطح معیشتی مردم و گسترش عدالت است.
بهبود سطح معیشتی مردم و گسترش عدالت در دستورکار مجلس یازدهم نماینده مردم شاهین دژ و تکاب در مجلس یازدهم گفت: مجلس یازدهم به طور جدی به دنبال بالا بردن سطح معیشتی مردم و گسترش عدالت است. https://cdn.icana.ir/d/019/202005106580753692.jpg بهبود,سطح,معیشتی,مردم,و,گسترش,عدالت,در,دستورکار,مجلس,یازدهم Icana

حسن همتی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به تاکیدات مقام رهبری در پیامی که خطاب به مجلس یازدهم صادر فرمودند، گفت: پیام مقام معظم رهبری دارای چندین محور بود که مهم ترین آنها رعایت عدالت، حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم و دوری مسئولان از اشرافی گری بود که باید نمایندگان ملت در مجلس یازدهم تمامی این ابعاد پیام ایشان را سرلوحه نظرات و دیدگاه های خود در وضع قوانین کشور قرار دهند.

نماینده مردم شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: نمایندگان مجلس باید در وضع قوانین بدون در نظر گرفتن مصالح شخصی، منافع نظام جمهوری اسلامی و مردم را در نظر گرفته و از با تصویب قوانین کارآمد و مناسب، سطح زندگی مردم و وضعیت معیشتی آنها را ارتقا دهند تا به تبع آن نسبت به نظام خوش بین تر شده و رضایتمندی آنها افزایش پیدا کند.

وی افزود: مجلس یازدهم با سرلوحه قرار دادن منویات مقام معظم رهبری در وهله اول مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم را در نظر گرفته و به دنبال راهکاری جهت بهبودی آن داشته باشد سپس در خصوص حقوق های نجومی تصمیمی انقلابی اتخاذ کند و در کنار آن همسان سازی حقوق بازنشستگان با شاغلان را در اولویت کاری قرار دهد تا بتوان شرایط را در وضعیت ایده آل قرار داد.

همتی بیان کرد: اقدام مهم دیگری که مجلس می تواند با آن مبارزه کند، بحث مفاسد اقتصادی از جمله رانت و اختلاس مالی می باشد که باید نظارت دقیق و تحقیق و تفحص درست از هدر رفت سرمایه های ملی و مردمی جلوگیری کرد و علاوه بر آن در خصوص تابعیت اضافه باید مجلس به طور جدی ورود کند و تصمیمات مهم در راستای حفظ منافع کشور اتخاذ کند.

نماینده مردم شاهین دژ و تکاب در مجلس یازدهم خاطر نشان کرد: نمایندگان مجلس در این دوره هم قسم شده تا بتوانند در جهت توسعه عدالت و بهبود سطح معیشتی مردم گام های محکم و رو به جلو بردارند؛ بنابراین از دولت خواسته می شود که قوانین را به خوبی اجرا کرده؛ چراکه بازوی نظارتی مجلس در دوره یازدهم بسیارهوشمندانه و محکم به دنبال احقاق حقوق مردم خواهد بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet