ولادت حضرت امام رضا (ع)
1399/03/08 20:05:18
سرویس سیاسی
با صدور پیامی

رئیس کمیته امداد برای رییس مجلس شورای اسلامی آرزوی موفقیت کرد

رئیس کمیته امداد در پیامی انتخاب دکتر محمدباقر قالیباف را به عنوان ریاست مجلس شورای اسلامی تبریک گفت.
رئیس کمیته امداد برای رییس مجلس شورای اسلامی آرزوی موفقیت کرد رئیس کمیته امداد در پیامی انتخاب دکتر محمدباقر قالیباف را به عنوان ریاست مجلس شورای اسلامی تبریک گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/201912104262641020.jpg رئیس,کمیته,امداد,برای,رییس,مجلس,شورای,اسلامی,آرزوی,موفقیت,کرد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سید مرتضی بختیاری در پیامی انتخاب دکتر محمدباقر قالیباف را به عنوان ریاست مجلس شورای اسلامی تبریک گفت.

متن پیام تبریک رئیس کمیته امداد در پی انتخاب رئیس مجلس شورای اسلامی به شرح زیر است:

برادر گرامی، جناب آقای دکتر محمدباقر قالیباف

با سلام و تحیت

انتخاب جنابعالی که از فرماندهان ارشد دوران دفاع مقدس و از مدیران موفق و زحمت‌کش در عرصه‌های مختلف نظام بوده اید، با راُی قاطع نمایندگان محترم به عنوان رئیس مجلس شورای اسلامی را تبریک عرض می‌کنم و برای شما و نمایندگان معزز مجلس آرزوی موفقیت دارم.

امیدوارم این دوره از مجلس با استفاده از ظرفیت‌های قانونی و حوزه تقنین، دغدغه‌های چندین ساله ولی امر مسلمین جهان (مدّظله العالی) عملیاتی شده و آرمان‌های امام عزیزمان و همسنگران شهیدتان به منصه ظهور برسد به ویژه در حوزه اشتغال و فقر زدائی با دمیدن اندیشه جهادی شاهد تحقّق حلّ مشکلات اقتصادی و فرهنگی میهن‌مان باشیم.

کمیته امداد امام خمینی (ره) در راستای افزایش همکاری و هم افزایی و توسعه روابط در راستای انتقال تجربیات در حوزه فقر زدایی و کمک به نیازمندان و رفع مشکلات آن‌ها اعلام آمادگی نموده و از جناب عالی و نمایندگان این دوره از مجلس استمداد می‌طلبیم برای حل مشکلات مناطق محروم و مستمندان تدابیر اساسی اندیشیده و با استعانت از خداوند سبحان و ذوات مقدّسه حضرات معصومین (علیهم السلام) ریشه فقر در کشور انقلابی ایران اسلامی ریشه کن شود انشاالله.

از خداوند متعال توفیق روزافزون جناب‌عالی و سایر خدمتگزاران در مجلس شورای اسلامی را از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌نمایم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet