هدر موبایل
1399/03/12 23:55:00
سرویس سیاسی
تقی‌پور:

معیشت مردم در اولویت مجلس یازدهم است / تلاش منتخبان برای تحرک جدی در دولت

منتخب مردم تهران در مجلس با تاکید بر اولویت مجلس مبنی بر رفع مشکلات معیشتی مردم، گفت: مجلس در تلاش است تا تحرک جدی در دولت ایجاد شود لذا مطالبات و نظارت را مجدانه دنبال می‌کنیم.
معیشت مردم در اولویت مجلس یازدهم است / تلاش منتخبان برای تحرک جدی در دولت منتخب مردم تهران در مجلس با تاکید بر اولویت مجلس مبنی بر رفع مشکلات معیشتی مردم، گفت: مجلس در تلاش است تا تحرک جدی در دولت ایجاد شود لذا مطالبات و نظارت را مجدانه دنبال می‌کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/202005108535307603.jpg معیشت,مردم,در,اولویت,مجلس,یازدهم,است,/,تلاش,منتخبان,برای,تحرک,جدی,در,دولت Icana

رضا تقی‌پور انوری در گفت‌وگو با  خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با اشاره به پیام مقام معظم رهبری به مناسبت آغاز دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی، گفت: رهبری در پیام خود فرمودند که مباحث اقتصادی باید در اولویت قرار گیرد. با توجه به مشکلات مردم در سال‌های 1397 و 1398 ذیل مباحث اقتصادی موضوع معیشت مردم باید در اولویت قرار گیرد. متاسفانه بخشی از این مشکلات ناشی از بی برنامگی دولت بوده زیرا دولت اقتصاد مقاومتی و استقلال اقتصادی از نفت را دنبال نکرده است لذا مجلس یازدهم به طور ویژه به این مباحث خواهد پرداخت.

منتخب مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ما در مجلس یازدهم تلاش خواهیم کرد تا تحرک جدی در دولت ایجاد شود. مجلس مطالبات و نظارت را مجدانه دنبال می‌کند تا برنامه های دولت عملیاتی و قابل سنجش باشد.

وی افزود: منتخبان مردم سعی خواهند کرد با وحدت و همدلی انتظارات مردم را جامه عمل بپوشانند. حضور افراد متخصص، عملیاتی و مدیران ارشد عملیاتی مجلس یازدهم را نسبت به سایر مجلس گذشته ممتاز کرده بنابراین مجلس یازدهم با شتاب بیشتری برنامه تحول و اصلاحات که قوه قضاییه پیش از این شروع کرده را دنبال می‌کند.

تقی‌پور انوری ادامه داد: مجلس یازدهم از تمام توان خود استفاده می‌کند تا دولتی پرتلاش را در کنار خود داشته باشد. این اقدامات کمک می‌کند مشکلات ناشی از بی برنامگی مرتفع شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet