خبرگزاری خانه ملت

ولادت حضرت امام رضا (ع)
1399/03/08 21:16:28
سرویس سیاسی

علی اکبر صالحی به دکتر قالیباف تبریک گفت

معاون رئیس جمهو و رئیس سازمان انرژی اتمی در پیامی انتخاب دکتر قالیباف به ریاست مجلس یازدهم را تبریک گفت.
علی اکبر صالحی به دکتر قالیباف تبریک گفت معاون رئیس جمهو و رئیس سازمان انرژی اتمی در پیامی انتخاب دکتر قالیباف به ریاست مجلس یازدهم را تبریک گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/201907107212997731.jpg علی,اکبر,صالحی,به,دکتر,قالیباف,تبریک,گفت Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علی‌اکبر صالحی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی در پیامی به دکتر قالیباف، انتخاب وی به ریاست مجلس یازدهم را تبریک گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

​​بسم الله الرحمن الرحیم 

برادر عزیز جناب آقای دکتر قالیباف

با سلام و درود

ضمن سپاس و قدردانی فراوان از حضور ملت فهیم و بزرگ ایران در انتخابات مجلس شورای اسلامی بدین وسیله انتخاب شایسته حضرتعالی به عنوان رئیس خانه ملت را که از رهگذر حسن اعتماد منتخبان محترم مردم قدرشناس و عزیز ایران اسلامی و سوابق خدمات ارزشمند آن برادر ارجمند تحقق یافته است به حضورتان تبریک عرض می کنم.

امید است در پرتو الطاف الهی و به یمن تعامل برادرانه و همراهی همدلانه نهاد قانونگذاری کشور با سایر سازمانها و نهادهای تصمیم‌ساز نظام مقدس اسلامی شاهد آغاز فصلی جدید از خدمتگزاری خالصانه میهن عزیز اسلامی باشیم.

مزید توفیقات جنابعالی و نمایندگان معزز دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی را در ظلّ عنایات و توجهات حضرت ولی عصر ارواحنا فداه از درگاه ایزد متعال خواستارم.

علی‌اکبر صالحی

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران/

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet