ولادت حضرت امام رضا (ع)
1399/03/08 21:15:32
سرویس سیاسی

تبریک معاون امور مجلس رئیس جمهور به دکتر قالیباف

معاون امور مجلس رئیس جمهور انتخاب دکتر محمد باقر قالیباف را به ریاست مجلس شورای اسلامی تبریک گفت.
تبریک معاون امور مجلس رئیس جمهور به دکتر قالیباف معاون امور مجلس رئیس جمهور انتخاب دکتر محمد باقر قالیباف را به ریاست مجلس شورای اسلامی تبریک گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/201708109925906076.jpg تبریک,معاون,امور,مجلس,رئیس,جمهور,به,دکتر,قالیباف Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حسینعلی امیری معاون امور مجلس رئیس جمهور انتخاب دکتر محمد باقر قالیباف را به ریاست مجلس شورای اسلامی تبریک گفت.

متن پیام امیری به دکتر قالیباف بدین شرح است:

جناب آقای دکتر قالیباف
رئیس محترم مجلس شورای اسلامی
با سلام و احترام

انتخاب شایسته جنابعالی را به عنوان رئیس یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از سوی نمایندگان محترم مردم ،صمیمانه تبریک عرض نموده ،توفیقات شما را در خدمت به نظام جمهوری اسلامی و ملت شریف ایران تحت رهبری رهبر فرزانه انقلاب اسلامی از خداوند جل و اعلا مسالت دارم.

امیدوارم با همکاری و تعامل حداکثری دولت و مجلس اتفاقات مبارکی برای کشور رقم بخورد و به فرموده رهبر فرزانه انقلاب ،ان شاالله مجلس نقطه امید مردم و نقطه اتکا مجریان خواهد گردید.

همانگونه که ریاست محترم جمهور اعلام کردند دولت از مجلس طلب همکاری نموده این معاونت آمادگی خود را در جهت تعامل برادرانه با جنابعالی و نواب محترم هیات رئیسه گرامی و نمایندگان شریف اعلام می دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet