هدر موبایل
1399/03/09 00:02:23
سرویس سیاسی
با انتشار پیامی

وزیر ارتباطات ریاست مجلس را به دکتر قالیباف تبریک گفت

وزیر ارتباطات با انتشار پیامی، انتخاب ریاست مجلس را به دکتر محمدباقر قالیباف تبریک گفت.
وزیر ارتباطات ریاست مجلس را به دکتر قالیباف تبریک گفت وزیر ارتباطات با انتشار پیامی، انتخاب ریاست مجلس را به دکتر محمدباقر قالیباف تبریک گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/201803105577248086.jpg وزیر,ارتباطات,ریاست,مجلس,را,به,دکتر,قالیباف,تبریک,گفت Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، آذری جهرمی با انتشار پیامی، انتخاب ریاست مجلس را به دکتر محمدباقر قالیباف تبریک گفت.

متن تبریک محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برای انتخاب  ریاست جدید مجلس شورای اسلامی به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر قالیباف

ریاست محترم مجلس شورای اسلامی

سلام‌علیکم

انتخاب جنابعالی به‌عنوان رئیس مجلس شورای اسلامی که برگرفته از رأی اکثریت قاطع نمایندگان محترم مردم در دور یازدهم می‌باشد را تبریک عرض می‌نمایم.

بی‌شک تجارب ارزنده و مستمر شما در سطوح مختلف نظام جمهوری اسلامی ایران زمینه خدمت‌گزاری به مردم شریف ایران را در حوزه قانون‌گذاری و نظارت‌های راهبردی بر امور کشور فراهم می‌نماید.

در این راستا خانواده بزرگ ارتباطات نیز همکاری خویش را در جهت توسعه همه‌جانبه و پایدار اعلام می‌نماید.

امید است در جهت حفظ و تعالی اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، منویات و رهنمودهای مقام معظم رهبری و تداوم راه پرافتخار شهدای گران‌قدر خصوصاً شهید عزیز «حاج قاسم سلیمانی» که رشادت و مجاهدت‌های ایشان همواره سبب استقلال کشور و حافظ منافع و اقتدار نظام بوده است، در سایه ذات اقدس الهی موفق، مؤید و سربلند باشید.

محمدجواد آذری جهرمی/

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet