هدر موبایل
1399/03/09 00:05:38
سرویس سیاسی
با صدور بیانه‌ای

تبریک جامعه اسلامی مهندسین به ریاست مجلس یازدهم

جامعه اسلامی مهندسین در پی تشکیل مجلس یازدهم بیانیه‌ای صادر کرد و انتخاب دکتر قالیباف برای ریاست قوه مقننه را تبریک گفت.
تبریک جامعه اسلامی مهندسین به ریاست مجلس یازدهم جامعه اسلامی مهندسین در پی تشکیل مجلس یازدهم بیانیه‌ای صادر کرد و انتخاب دکتر قالیباف برای ریاست قوه مقننه را تبریک گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/202005107023185240.jpg تبریک,جامعه,اسلامی,مهندسین,به,ریاست,مجلس,یازدهم Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، جامعه اسلامی مهندسین در پی تشکیل مجلس یازدهم بیانیه‌ای صادر کرد و انتخاب دکتر قالیباف برای ریاست قوه مقننه را تبریک گفت.

متن این بیانیه بدین شرح است:

به فضل خدای متعال و در سایه سار عنایات حضرت ولی عصر (ارواحناله الفداء) در ایامی که متبرک به نسیم عید فطر و عطر دل‌انگیز ایثار و حماسه در آزادسازی خرمشهر عزیز و یاد شهدای گرانقدر بود، مجلس یازدهم کار خود را آغاز کرد.

مجلسی که اولین گام خود را در راستای تحقق گام دوم انقلاب محکم برداشت و با نمایش جلوۀ زیبایی از همدلی و گذشت، با تشکیل فراکسیون اکثریت، برای ترکیب هیئت رئیسه رای‌گیری نمودند و به حمدا... دوستانی که رأی کافی را در فراکسیون کسب نکردند، به‌منظور همدلی و حفظ یکپارچگی مجلس، در صحن نیز کاندیدا نشدند که جای تقدیر فراوان دارد.

حال که سکان مدیریت مجلس با رای نمایندگان ملت، بر عهدۀ یکی از مدیران با سابقه، خدوم و پرتلاش کشور قرار گرفته است، ضمن تبریک به جناب آقای دکتر قالیباف، رئیس محترم مجلس شورای اسلامی و نواب رئیس محترم جناب آقایان امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی و علی نیکزاد و سایر دبیران و ناظران محترم، از خداوند مسئلت داریم که نمایندگان مجلس یازدهم را برای تشکیل مجلسی در تراز انقلاب اسلامی و پرتلاش و خدمتگذار در رفع مشکلات ملت علی‌الخصوص در تعمیم عدالت و تلاش در حوزه‌های فرهنگی و اقتصادی یاری فرماید. شاًن تقنینی و شاًن نظارتی مجلس، دو بازوی قدرتمند برای نمایندگان محترم می‌باشد که شایسته است با پرهیز از مسائل حاشیه‌ای و با درنظر گرفتن منافع کلان ملی، با همکاری سایر قوا برای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی در گام دوم انقلاب تلاش نمایند.

در پایان از زحمات ارزشمند جناب آقای دکتر علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی در سه دورۀ گذشته و هیئت رئیسه محترم دورۀ دهم تقدیر نموده و توفیقات برادران و خواهران گرامی را از خداوند منان مسئلت داریم. /

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet