هدر موبایل
1399/03/12 11:30:03
سرویس سیاسی
رسولی نژاد:

تأثیرگذاری مجلس یازدهم ظرف 6 ماهه نخست خود را نشان خواهد داد

نماینده مردم دماوند در مجلس معتقد است نباید درگیر طرح‌ها و لوایحی شد که تأثیری بر زندگی مردم ندارد و باید با کاهش تعطیلات مجلس و حضور بیشتر در کمیسیون‌ها هرچه سریع‌تر مشکلات را برطرف کنیم.
تأثیرگذاری مجلس یازدهم ظرف 6 ماهه نخست خود را نشان خواهد داد نماینده مردم دماوند در مجلس معتقد است نباید درگیر طرح‌ها و لوایحی شد که تأثیری بر زندگی مردم ندارد و باید با کاهش تعطیلات مجلس و حضور بیشتر در کمیسیون‌ها هرچه سریع‌تر مشکلات را برطرف کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/202005107513800263.jpg تأثیرگذاری,مجلس,یازدهم,ظرف,6,ماهه,نخست,خود,را,نشان,خواهد,داد Icana

سیداحمد رسولی نژاد در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با تأکید بر حفظ مواضع انقلابی از سوی نمایندگان مجلس یازدهم، گفت: انقلابی بودن نباید در شعار بلکه باید در عمل باشد که نگاه مردم نیز به عمل ما است.

منتخب مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی در ادامه تورم، گرانی، رکود، بیکاری، معیشت، افزایش طلاق و کاهش ازدواج را از مهم ترین مشکلات مردم دانست و افزود: در پیام رهبر معظم انقلاب خطاب به مجلس یازدهم تأکید شده بود که اقتصاد و فرهنگ اولویت داشته باشد که در برنامه های ما نیز این موارد اولویت دارد.

وی در ادامه با اشاره به ضرورت تعامل سه قوه با یکدیگر عنوان کرد: این تعامل نباید به معنای وکیل الدوله شدن باشد بلکه باید در کنار حفظ استقلال تلاش کنیم با همفکری و همکاری با دو قوه دیگر مسائل و مشکلات اساسی کشور را برطرف کنیم.

رسولی نژاد ادامه داد: اکنون سال آخر دولت دوازدهم و سال اول مجلس یازدهم است لذا اعلام آمادگی می کنیم که با دولت همکاری می کنیم اما نباید درگیر طرح ها و لوایحی شویم که بی فایده بوده و تأثیری بر زندگی مردم ندارد.

این منتخب مردم از استان تهران در پایان با تأکید بر اینکه مجلس یازدهم باید تأثیرگذاری خود را تا 6 ماهه نخست نشان دهد، خاطرنشان کرد: لازم است در دوران بررسی لوایح بودجه و برنامه به صورت دو شیفت و سه شیفت کار کنیم همچنین باید تعطیلات و مرخصی ها و بازدید از حوزه های انتخابیه کم شود و بیشتر وقت نمایندگان مختص حضور در کمیسیون ها و صحن علنی باشد تا هرچه سریع تر نتیجه بگیریم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet