هدر موبایل
1399/03/11 14:25:07
سرویس سیاسی
سبزی:

جذب نقدینگی و کار جهادی، می تواند کسری بودجه دولت را جبران کند

منتخب مردم ساوه در مجلس معتقد است اتفاقاتی همچون تحریم و شیوع کرونا باعث شده که بخشی از تعهدات دولت در حوزه بودجه امکان عملی شدن نداشته باشد که باید جایگزین آن پیدا شود.
جذب نقدینگی و کار جهادی، می تواند کسری بودجه دولت را جبران کند منتخب مردم ساوه در مجلس معتقد است اتفاقاتی همچون تحریم و شیوع کرونا باعث شده که بخشی از تعهدات دولت در حوزه بودجه امکان عملی شدن نداشته باشد که باید جایگزین آن پیدا شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201912107038850370.jpg جذب,نقدینگی,و,کار,جهادی،,می,تواند,کسری,بودجه,دولت,را,جبران,کند Icana

محمد سبزی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری در پیام خود خطاب به نمایندگان، معیشت مردم و مسائل فرهنگ را از اولویت های مجلس یازدهم قرار دادند، گفت: باید با کار کارشناسی مشخص کنیم که در سال جهش تولید چه سازوکاری می تواند باعث شود که به این مطالبه به حق رهبر معظم انقلاب جامه عمل پوشاند.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به کسری بودجه دولت عنوان کرد: تحریم ها و شیوع بحران کرونا باعث شده است که بخشی از تعهدات دولت در حوزه بودجه امکان عملیاتی شدن نداشته باشد و تحقق پیدا نکند که جایگزین آن کمک از بخش خصوصی، جذب نقدینگی به حوزه تولید، صنعت و کشاورزی و کار جهادی است.

وی افزود: اموال دولتی در بسیاری از موارد در معرض فروش قرار می گیرد اما باید دقت شود که این واگذاری و فروش ها با نظارت کافی صورت گیرد که بیت المال تلف نشود، واگذاری های باید به گونه ای باشد که نظارت مجلس نیز بر آن انجام شود.

این نماینده مردم از استان مرکزی در پایان خاطرنشان کرد: هر کدام از قوا به صورت مستقل عمل می کنند و استقلال عمل دارند اما باید دقت کرد که در کنار این استقلال باید سه قوه در تعامل دائم با یکدیگر باشند تا موارد به صورت مشترک بین دستگاه های اجرایی تقسیم کار شده و رسیدگی شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet