هدر موبایل
1399/03/09 12:15:09
سرویس سیاسی
پیام تبریک مونسان به رییس مجلس یازدهم

ابراز امیدواری نسبت به تصویب قوانین تسهیل کننده گردشگری در مجلس یازدهم

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در پیامی انتخاب دکتر محمدباقر قالیباف را به‌عنوان رئیس مجلس شورای اسلامی تبریک گفت.
ابراز امیدواری نسبت به تصویب قوانین تسهیل کننده گردشگری در مجلس یازدهم وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در پیامی انتخاب دکتر محمدباقر قالیباف را به‌عنوان رئیس مجلس شورای اسلامی تبریک گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/201909106976241016.jpg ابراز,امیدواری,نسبت,به,تصویب,قوانین,تسهیل,کننده,گردشگری,در,مجلس,یازدهم Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در پیامی انتخاب دکتر محمدباقر قالیباف را به‌عنوان رئیس مجلس شورای اسلامی تبریک گفت.

در متن پیام دکتر علی اصغر مونسان آمده است:

جناب آقای دکتر محمد باقر قالیباف

انتخاب حضرتعالی را به عنوان رئیس مجلس شورای اسلامی تبریک می گویم و برای جنابعالی و دیگر منتخبان خانه ملت آرزوی توفیق خدمت به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی دارم.

امید است با تلاش مضاعف مجلس یازدهم شاهد تصویب قوانین تسهیل کننده برای رفع مشکلات جامعه و پیشبرد هر چه بهتر و بیشتر فعالیت‌های اجرایی در کشور  به‌ویژه در حوزه‌های میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی باشیم.

وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی نیز به‌عنوان متولی این سه حوزه مهم، آماده تعامل مستمر و سازنده با نمایندگان محترم مجلس در راستای تحقق اهداف مشترک برای پیشرفت و سربلندی ایران اسلامی است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet