هدر موبایل
1399/03/09 12:24:11
سرویس سیاسی
در پیام تبریک استاندار آذربایجان شرقی به دکتر قالیباف تصریح شد

مجلس یازدهم با همکاری قوا می‌تواند سبب شتاب بخشیدن به توسعه ایران اسلامی شود

استاندار آذربایجان شرقی در پیامی به دکتر محمدباقر قالیباف، ضمن تبریک انتخاب ایشان به ریاست مجلس شورای اسلامی، ابراز امیدواری کرد مجلس یازدهم با همکاری سایر قوا، در جهت بهره‌گیری از ظرفیت‌های کشور برای شتاب بخشیدن به روند توسعه و پیشرفت ایران اسلامی قدم بردارد.
مجلس یازدهم با همکاری قوا می‌تواند سبب شتاب بخشیدن به توسعه ایران اسلامی شود استاندار آذربایجان شرقی در پیامی به دکتر محمدباقر قالیباف، ضمن تبریک انتخاب ایشان به ریاست مجلس شورای اسلامی، ابراز امیدواری کرد مجلس یازدهم با همکاری سایر قوا، در جهت بهره‌گیری از ظرفیت‌های کشور برای شتاب بخشیدن به روند توسعه و پیشرفت ایران اسلامی قدم بردارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201704109816327073.jpg مجلس,یازدهم,با,همکاری,قوا,می‌تواند,سبب,شتاب,بخشیدن,به,توسعه,ایران,اسلامی,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، استاندار آذربایجان شرقی در پیام‌های جداگانه‌ای، ضمن تبریک انتخاب دکتر محمدباقر قالیباف به عنوان رئیس مجلس شورای اسلامی، از تلاش‌ها و خدمات دکتر علی لاریجانی در مدت سه دوره ریاست مجلس قدردانی کرد.

محمدرضا پورمحمدی در پیامی به دکتر محمدباقر قالیباف، ضمن تبریک انتخاب ایشان به ریاست مجلس شورای اسلامی، ابراز امیدواری کرد مجلس یازدهم با همکاری سایر قوا، در جهت بهره‌گیری از ظرفیت‌های کشور برای شتاب بخشیدن به روند توسعه و پیشرفت ایران اسلامی قدم بردارد.

در این پیام آمده است:

آغاز به کار یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، بار دیگر حاکمیت اراده ملت بزرگ ایران و جلوه بارز مردم‌سالاری دینی را پیش روی جهانیان به تصویر کشید. بی‌تردید مجلس از مهم‌ترین ارکان نظام است که با تدوین و تصویب قوانین، راهگشای حرکت کشور به سمت قله‌های تعالی و پیشرفت به شمار می‌رود. در شرایط کنونی، وحدت، همدلی و هماهنگی همه قوای کشور در راستای حل مشکلات مردم و اجرای سیاست‌های کلی نظام مبنی بر توسعه اقتصادی، اشتغال و رونق تولید مورد انتظار است.

استاندار آذربایجان شرقی همچنین در پیامی به دکتر علی لاریجانی، تجربه سال‌ها حضور در مسئولیت‌های مهم کشور را از عوامل مدیریت مدبرانه و عاقلانه ایشان در مجلس برشمرد و از تلاش‌ها و خدمات ایشان در سه دوره ریاست قوه مقننه قدردانی کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet