هدر موبایل
1399/03/09 12:19:26
سرویس سیاسی
سردار دهقان انتخاب دکتر قالیباف به ریاست مجلس یازدهم را تبریک گفت

مدیریت «انقلابی» ، «تحول گرا» و «کارآمد» در مجلس یازدهم

مشاور رهبر معظم انقلاب در حوزه صنایع دفاعی و پشتیبانی نیروهای مسلح در پیامی انتخاب دکتر محمدباقر قالیباف به ریاست مجلس شورای اسلامی را تبریک گفت.
مدیریت «انقلابی» ، «تحول گرا» و «کارآمد» در مجلس یازدهم مشاور رهبر معظم انقلاب در حوزه صنایع دفاعی و پشتیبانی نیروهای مسلح در پیامی انتخاب دکتر محمدباقر قالیباف به ریاست مجلس شورای اسلامی را تبریک گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/201807109656064927.jpg مدیریت,«انقلابی»,،,«تحول,گرا»,و,«کارآمد»,در,مجلس,یازدهم Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سردار حسین دهقان در پیامی انتخاب دکتر محمدباقر قالیباف به ریاست مجلس شورای اسلامی را تبریک گفت .

متن پیام تبریک مشاور رهبر معظم انقلاب در حوزه صنایع دفاعی و پشتیبانی نیروهای مسلح به دکتر قالیباف به شرح ذیل است:

«بسم الله الرحمن الرحیم»
برادر و همرزم عزیزم جناب آقای دکتر قالیباف
رئیس محترم مجلس شورای اسلامی

سلام علیکم ؛
انتخاب جناب عالی به عنوان «رییس مجلس شورای اسلامی» با رای قاطع نمایندگان مردم را تبریک عرض می کنم .
بی شک کارنامه عملکرد گذشته شما نوید بخش مدیریتی «انقلابی» ، «تحول گرا» و «کارآمد» در فصل جدید مجلس شورای اسلامی خواهد بود.

این انتخاب همچنین نشان دهنده عزم جدی نمایندگان محترم مردم برای تحقق عملی پیام مقام معظم رهبری و حرکت مجلس در مسیر گام دوم انقلاب اسلامی و توجه به مقولات پراهمیت «اقتصاد» ، «معیشت اقشار ضعیف جامعه » و «فرهنگ» به عنوان نقاط کانونی کار و فعالیت در کشور است .

از درگاه خداوند متعال موفقیت جناب عالی در این سنگر خدمت را ظل توجهات حضرت ولی عصر (ارواحنا فداه ) و روح با عظمت برادران شهیدمان خواهانم .

حسین دهقان
مشاور رهبر معظم انقلاب در حوزه صنایع دفاعی و پشتیبانی نیروهای مسلح/

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet