خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/03/10 10:52:55
سرویس سیاسی
منتخب مردم زاهدان در مجلس:

برطرف کردن مشکلات اقتصادی کشور در چارچوب استراتژی قوه مقننه قرار بگیرد

منتخب مردم زاهدان در مجلس یازدهم اعتقاد دارد برطرف کردن مشکلات اقتصادی کشور خصوصا مسائل معیشتی مردم باید در چارچوب استراتژی قوه مقننه قرار بگیرد.
برطرف کردن مشکلات اقتصادی کشور در چارچوب استراتژی قوه مقننه قرار بگیرد منتخب مردم زاهدان در مجلس یازدهم اعتقاد دارد برطرف کردن مشکلات اقتصادی کشور خصوصا مسائل معیشتی مردم باید در چارچوب استراتژی قوه مقننه قرار بگیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005100653347055.jpg برطرف,کردن,مشکلات,اقتصادی,کشور,در,چارچوب,استراتژی,قوه,مقننه,قرار,بگیرد Icana

فداحسین مالکی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت با اشاره به تاکید رهبر انقلاب در خصوص اولویت های کاری مجلس شورای اسلامی، گفت: ایشان در پیام افتتاحیه مجلس یازدهم مسیر و استراتژی قوه مقننه را مشخص کردند از این رو منتخبان نیز باید بر اساس این مهم ریل گذاری کند.

منتخب مردم زاهدان در مجلس یازدهم اظهارکرد: به نظر می رسد معیشت مردم، اقتصاد کشور و مسائل فرهنگی از جمله مهمترین موضوعات مدنظر است که مردم را دچار مشکلات کرده است.

وی با اشاره به اینکه مجلس یازدهم باید دغدغه های اقتصادی و فرهنگی جامعه را برطرف کند تا آشفتگی کنونی برطرف شود، ادامه داد: به نظر می رسد با توجه به گستردگی مشکلات، باید اولویت های کاری کمیسیون ها با نظر کارشناسی مرکز پژوهش ها مشخص شود تا منتخبان در چارچوب روشنی گام بردارند و دولتمردان نیز سریع تر به موفقیت دست پیدا کنند.

منتخب مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: نباید فراموش کرد که مردم در شکل گیری قوه مقننه نقش مهمی ایفا کرده اند و اکنون منتخبان نخبه مجلس یازدهم باید به صورت فشرده به حل مشکلات و کاستی ها بپردازند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet