هدر موبایل
1399/03/13 17:29:00
سرویس سیاسی
بامیری با اشاره به رهنمودهای رهبر انقلاب:

برخی مشکلات اقتصادی ناشی از بی‌توجهی به عرصه فرهنگ است

نماینده مردم لردگان در مجلس یازدهم اعتقاد دارد در خاکریزهای فرهنگی دچار برخی خلاء ها هستیم که باید با تدوین قوانین مناسب و همچنین استفاده از ابزار نظارتی زمینه پوست اندازی این حوزه را فراهم کرد.
برخی مشکلات اقتصادی ناشی از بی‌توجهی به عرصه فرهنگ است نماینده مردم لردگان در مجلس یازدهم اعتقاد دارد در خاکریزهای فرهنگی دچار برخی خلاء ها هستیم که باید با تدوین قوانین مناسب و همچنین استفاده از ابزار نظارتی زمینه پوست اندازی این حوزه را فراهم کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005100235514437.jpg برخی,مشکلات,اقتصادی,ناشی,از,بی‌توجهی,به,عرصه,فرهنگ,است Icana

حسین بامیری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت با اشاره به تاکید رهبر انقلاب در خصوص اولویت های کاری مجلس شورای اسلامی، گفت: رهبر انقلاب سال 99 را به نام جهش تولید نامگذاری کردند و این مهم در حالیست که در پیامشان خطاب به مجلس یازدهم نسبت به اهمیت مولفه اقتصاد تاکید دوچندان کردند.

نماینده مردم لردگان در مجلس یازدهم با اشاره به اینکه در برخی از حوزه های اقتصادی و صنعتی کاستی ها و خلاء های قانونی وجود دارد، اظهارکرد: در واقع برخی از گلوگاه های اقتصادی دچار مشکل هستند که نمایندگان باید با کار کارشناسی زمینه پوست اندازی شرایط را فراهم کنند.

وی با تاکید بر اهمیت بهره گیری از ظرفیت های نظارتی قوه مقننه، ادامه داد: گاهی مشاهده می شود که برخی افراد نمی تواند فعالیت مناسب داشته باشند و این امر در حالیست که نمایندگان باید از ابزار نظارتی خود بهره ببرند تا در گلوگاه های اقتصادی شاهد فعالیت نیروهای انقلابی و اثرگذار باشیم.

مالکی با اشاره به اینکه در خاکریزهای فرهنگی نیز دچار برخی خلاءها هستیم، تصریح کرد: در این بین می توان اذعان کرد حتی اگر در حوزه اقتصاد نیز دچار برخی مشکلات هستیم، بیانگر بی توجهی به مسائل فرهنگی است.

نماینده مردم لردگان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در واقع اگر فرهنگ توجه به تولید درون و تاکید بر صادرات محصولات بومی وجود داشت، امروزه شاهد رونق تولید داخلی و حضور کالاهای ایرانی در بازارهای کشورهای دنیا بودیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet