هدر موبایل
1399/03/14 07:00:00
سرویس سیاسی
حاتمی:

اعمال سیاست‌های وارداتی سبب بروز مشکلات شد / مجلس یازدهم زمینه اصلاح امور را فراهم می‌کند

نماینده مردم کلیبر، خداآفرین و بخش هوراند در مجلس یازدهم اعتقاد دارد اعمال سیاست های وارداتی در حوزه اقتصادی زمینه بروز مشکلات را ایجاد کرده از این رو قوه مقننه باید زمینه اصلاح امور را فراهم کند.
اعمال سیاست‌های وارداتی سبب بروز مشکلات شد / مجلس یازدهم زمینه اصلاح امور را فراهم می‌کند نماینده مردم کلیبر، خداآفرین و بخش هوراند در مجلس یازدهم اعتقاد دارد اعمال سیاست های وارداتی در حوزه اقتصادی زمینه بروز مشکلات را ایجاد کرده از این رو قوه مقننه باید زمینه اصلاح امور را فراهم کند. https://cdn.icana.ir/d/019/202005109174957800.jpg اعمال,سیاست‌های,وارداتی,سبب,بروز,مشکلات,شد,/,مجلس,یازدهم,زمینه,اصلاح,امور,را,فراهم,می‌کند Icana

حسین حاتمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت با اشاره به تاکید رهبر انقلاب در خصوص اولویت های کاری مجلس شورای اسلامی، گفت: بدون شک اقدامات فراوانی در دو حوزه اقتصاد و فرهنگ از سوی مسئولان انجام شده اما نباید فراموش کرد که نمره مطلوبی بدست نیامده است.

نماینده مردم کلیبر، خداآفرین و بخش هوراند در مجلس یازدهم اظهارکرد: بر این اساس شاهد بیان کلیدواژه هایی مانند شبیه خون فرهنگی، تهاجم فرهنگی و غیره از سوی رهبر انقلاب هستیم که برای مسئولان و سیاستگذاران متذکر شده اند.

وی ادامه داد: همچنین در دهه گذشته نامگذاری های مختلفی برای سال ها صورت گرفت که بر مدار اقتصاد می چرخید اما علی رغم تلاش ها، سیاست های وارداتی در ساختارهای مدیریتی و حاکمیتی اعمال شد، غافل از اینکه باید به درون نگاه ویژه ای صورت بگیرد.

مالکی با اشاره به اینکه رهبر انقلاب بر مولفه هایی مانند معیشت و اشتغالزایی نیز تاکید کرده اند، تصریح کرد: قطعا مجلس یازدهم با قدرت تلاش خواهد کرد اثرگذاری های مثبتی در این زمینه ها داشته باشد.

منتخب مردم کلیبر، خداآفرین و بخش هوراند در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: امیدوارم با همکاری و تعامل میان قوای سه گانه شاهد برطرف شدن مشکلات مردم و شکوفایی اقتصادی باشیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet