هدر موبایل
1399/03/15 17:57:00
سرویس سیاسی
لاجوردی تأکید کرد

تنقیح قوانین در مجلس یازدهم برای حذف قوانین مزاحم سر راه تولید

نماینده مردم تهران در مجلس معتقد است تنقیح قوانین و حذف قوانین مزاحم باعث می‌شود شرایط برای راه‌اندازی صنایع کوچک تسهیل شود.
تنقیح قوانین در مجلس یازدهم برای حذف قوانین مزاحم سر راه تولید نماینده مردم تهران در مجلس معتقد است تنقیح قوانین و حذف قوانین مزاحم باعث می‌شود شرایط برای راه‌اندازی صنایع کوچک تسهیل شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202005104311084296.jpg تنقیح,قوانین,در,مجلس,یازدهم,برای,حذف,قوانین,مزاحم,سر,راه,تولید Icana

زهره سادات لاجوردی در گفت‌ وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری در پیام اخیرشان به مجلس یازدهم در باب توجه به معیشت قشر ضعیف جامعه، گفت: برخی از منتخبان پیش از آغاز مجلس یازدهم جلسات متعددی برگزار کردیم و با توجه به شرایطی که در آن قرار داریم، مهم ترین مسائل را مد نظر قرار دادیم که معیشت از مهم ترین آنها بود.

 نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس یادآور شد: حدود 45 شب جلسات مجازی با منتخبان مردم برگزار کردیم و از تجربیات نمایندگان ادوار نیز در این جلسات بهره بردیم تا راهکارهایی برای اصلاح وضعیت معیشت مردم پیدا کنیم.

وی در ادامه تعداد قوانین کشور برای حل مشکلات را کافی دانست و افزود: حتی لازم است برخی از قوانین دست و پاگیر حذف شده و برخی از آنها نیز مورد اصلاح قرار گیرد.

لاجوردی در ادامه با تأکید بر اهمیت تنقیح قوانین عنوان کرد: تنقیح قوانین باعث می شود قوانین موازی، اضافی و مزاحم حذف شده و تجمیعی در حوزه قوانین ایجاد شود که همین باعث می شود کار دولت برای حل مشکلات تسهیل شود.

وی افزود: تولیدکننده و کارآفرین نیازمند تسهیل شرایط برای راه اندازی یک صنعت کوچک است اما در این مسیر با دست اندازهایی روبرو می شود که انگیزه خود را از دست می دهد در حالی که اگر انگیزه داشته باشد در کنار حل مشکلات اقتصادی باعث حل مشکلات اجتماعی نیز خواهد شد لذا لازم است دست اندازها برداشته شود.

این نماینده مردم از استان تهران در پایان با اشاره به قانون پنجره واحد خاطرنشان کرد: این قانون باعث می شود وزارت صنعت مسئول دریافت و کسب مجوزهای لازم برای سرمایه گذاری باشد که قصد راه اندازی کار و یا تولیدی را دارد اما متأسفانه این قانون به درستی اجرا نمی شود که مجلس یازدهم باید با استفاده از ابزار نظارتی این قانون را به منصه اجرا درآورد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet