هدر موبایل
1399/03/09 22:39:53
سرویس سیاسی
در پیام تبریک تولیت آستان قدس رضوی به دکتر قالیباف مطرح شد

حرکت جهادی همه‌جانبه و هوشمندانه، نیازمند اهتمام مضاعف مجلس یازدهم

تولیت آستان قدس رضوی در پیامی انتخاب محمدباقر قالیباف را به‌عنوان رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم تبریک گفت.
حرکت جهادی همه‌جانبه و هوشمندانه، نیازمند اهتمام مضاعف مجلس یازدهم تولیت آستان قدس رضوی در پیامی انتخاب محمدباقر قالیباف را به‌عنوان رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم تبریک گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/201904108538327729.jpg حرکت,جهادی,همه‌جانبه,و,هوشمندانه،,نیازمند,اهتمام,مضاعف,مجلس,یازدهم Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمد مروی تولیت آستان قدس رضوی در پیامی انتخاب دکتر محمدباقر قالیباف را به‌عنوان رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

باسمه‌تعالی

جناب آقای دکتر قالیباف دامت‌توفیقاته

ریاست محترم مجلس شورای اسلامی

سلام‌علیکم؛

انتخاب جناب‌عالی را که برخاسته از دیار پرافتخار خراسان و از یادگاران دوران درخشان دفاع مقدس هستید، به ریاست مجلس شورای اسلامی تبریک عرض می‌کنم، در طول سال‌های متمادی منشأ خدمات ارزشمند برای مردم بوده‌اید و امید است در سنگر جدید نیز همراه با سایر نمایندگان محترم شب و روز را با دغدغه حل مشکلات مردم خصوصاً معیشت محرومان بگذرانید.

حرکت جهادی همه‌جانبه و هوشمندانه در اجرای بیانیه مهم و راهبردی گام دوم انقلاب اسلامی، که دربرگیرنده معنویت و اخلاق، عدالت و مبارزه با فساد، عزت ملی، خانواده و سبک زندگی اسلامی است، جایگاه ویژه‌ای برای تحقق خودسازی، جامعه پردازی و تمدّن سازی دارد و انتظار می‌رود مجلس یازدهم به این موارد اهتمام مضاعف داشته باشد. مقوله زیارت و وقف و نذر از همین زاویه دارای اهمیت ویژه‌ای است که باید گسترش و تعمیق فرهنگ این موضوعات ارزشمند و آثار بی‌بدیل مترتب بر آن‌ها در تقنین و برنامه‌ها موردتوجه قرار گیرد.

رهبر حکیم انقلاب اسلامی توجه ویژه به مقوله عدالت اجتماعی، اقتصاد مقاومتی و اولویت دادن به گشودن گره‌های اقتصادی مزمن از طریق تقنین و نظارت در همکاری با دولت و اتخاذ تصمیم‌های عالمانه و شجاعانه را جزو انتظارت مردم در این مقطع از حیات مبارک جمهوری اسلامی ایران دانسته‌اند.

در جوار مضجع شریف و نورانی حضرت ثامن‌الحجج علیه آلاف التحیه والثناء توفیق جناب‌عالی و دیگر همکاران محترم را از خداوند منان خواهانم.

تولیت آستان قدس رضوی
احمد مروی/

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet