خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/03/10 10:50:08
سرویس اجتماعی
نوروزی:

مجلس یازدهم تازه نفس و با انگیزه است / بهبود وضعیت معیشتی مردم اولویت برنامه‌های مجلس

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس یازدهم با بیان اینکه بهبود وضعیت معیشتی مردم در اولویت برنامه‌های مجلس یازدهم قرار دارد، گفت: دکتر قالیباف به خوبی می‌تواند مجلس را در مسیر حل مشکلات اقتصادی کشور هدایت کند.
مجلس یازدهم تازه نفس و با انگیزه است / بهبود وضعیت معیشتی مردم اولویت برنامه‌های مجلس نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس یازدهم با بیان اینکه بهبود وضعیت معیشتی مردم در اولویت برنامه‌های مجلس یازدهم قرار دارد، گفت: دکتر قالیباف به خوبی می‌تواند مجلس را در مسیر حل مشکلات اقتصادی کشور هدایت کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201902107378045991.jpg مجلس,یازدهم,,تازه,نفس,و,با,انگیزه,است,/,,بهبود,وضعیت,معیشتی,مردم,اولویت,برنامه‌های,مجلس Icana

حسن نوروزی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری نسبت به رسیدگی به وضعیت معیشت قشر ضعیف، گفت: همانطور که مقام معظم رهبری در بیاناتشان فرمودند، اولویت مجلس یازدهم باید بهبود وضعیت معیشتی مردم و حل مشکلات اقتصادی کشور باشد.

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس یازدهم افزود: دکتر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی هم در جلسه فراکسیون انقلاب اسلامی حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم را از اولویت های مجلس یازدهم دانست.

نماینده مردم در در مجلس یازدهم اظهار کرد: مجلس یازدهم تازه نفس و با انگیزه بوده و می‌تواند به موضوعات مختلف اقتصادی اعم از دلار، تورم، قاچاق کالا و ارز ورود کرده و با نظارت خاص بر بانک مرکزی و دیگر بانک ها و همچنین وزارت اقتصاد و دارایی مانع ایجاد تورم کاذب در کشور شود.

نوروزی عنوان کرد: دکتر قالیباف که معاون اقتصادی مجمع تشخیص مصلحت نظام هم بوده، به خوبی می‌تواند مجلس را در مسیر حل مشکلات اقتصادی کشور هدایت کند. بی تردید با تجربه و انگیزه‌های ایشان، اهدافی چون بهبود وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم قابل تحقق است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet