هدر موبایل
1399/03/11 08:00:00
سرویس سیاسی
عضو هیأت رییسه مجلس:

مجلس یازدهم، رویکرد انقلابی را سر لوحه اقدامات خود قرار داده است

عضو هیأت رییسه مجلس گفت: مجلس یازدهم، رویکرد انقلابی را سر لوحه اقدامات خود قرار داده است.
مجلس یازدهم، رویکرد انقلابی را سر لوحه اقدامات خود قرار داده است عضو هیأت رییسه مجلس گفت: مجلس یازدهم، رویکرد انقلابی را سر لوحه اقدامات خود قرار داده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201903105439049018.jpg مجلس,یازدهم،,رویکرد,انقلابی,را,سر,لوحه,اقدامات,خود,قرار,داده,است Icana

علیرضا سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  با اشاره به رویکرد مجلس یازدهم گفت: این مجلس دارای رویکردی انقلابی نسبت به مجالس گذشته است؛ چراکه مجلس انقلابی، مجلسی است که می تواند با استفاده از تمامی ظرفیت های موجود، باعث رشد و اعتلای کشور شود و با ریل گذاری صحیح، کشور را به سمت توسعه و گسترش عدالت اجتماعی سوق دهد.

منتخب مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: نمایندگان این دوره، افرادی انقلابی، پویا، متخصص، با سواد و کارآشنا بوده دارای توانایی لازم جهت ایجاد تغییرات بنیادین برای رشد کشور می باشند.

وی با توجه به پیام مقام معظم رهبری که خطاب به نمایندگان دوره یازدهم در روز افتتاحیه مجلس ایراد شد، افزود: منشور حرکت مجلس در این دوره، پیام معظم له بوده و تلاش بر این است که فصل بندی های این پیام به عنوان مسیر مجلس قرار گیرد.

سلیمی: یکی از مهمترین اقداماتی که در وهله اول باید به آن پرداخت، ایجاد تغییراتی در آیین نامه داخلی مجلس است، چرا که بخشی هایی از این آیین نامه نیازمند تقویت شدن است و علاوه بر آن، در تصویب قوانین جاری کشور باید اولویت بندی هایی صورت گیرد و بر اساس نیازهای جامعه، قوانین به تصویب برسد.

منتخب مردم محلات و دلیجان در مجلس یازدهم تاکید کرد: این مجلس از حاشیه سازی دوری خواهد کرد و در صدد تقویت رویکرد انقلابی خود خواهد بود، بدین معنا که بعد نظارت در این مجلس تقویت خواهد شد و دستگاه هایی که در اجرای قوانین، دارای اشکال باشند، زیر ذره بین نظارت مجلس یازدهم خواهند رفت.

عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مجلس یازدهم در تلاش است که روحیه خدمتگزاری را در کشور بالا برده و در کنار سایر قوا به دنبال بر طرف کردن مشکلات مردم باشد؛ بنابراین باید با تصویب قوانین مناسب و کارآمد بتوان سطح زندگی مردم را بهبود بخشیده و در صدد رضایمندی آنها گام های مثبت برداشت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet