خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/03/13 15:30:00
سرویس استان ها
همتی:

توسعه و گسترش عدالت در آذربایجان غربی، نمره قابل قبولی نمی گیرد

منتخب مردم شاهین دژ و تکاب در مجلس یازدهم گفت: توسعه و گسترش عدالت در آذربایجان غربی، نمره قابل قبولی نمی گیرد .
توسعه و گسترش عدالت در آذربایجان غربی، نمره قابل قبولی نمی گیرد منتخب مردم شاهین دژ و تکاب در مجلس یازدهم گفت: توسعه و گسترش عدالت در آذربایجان غربی، نمره قابل قبولی نمی گیرد . https://cdn.icana.ir/d/019/202005106580753692.jpg توسعه,و,گسترش,عدالت,در,آذربایجان,غربی،,نمره,قابل,قبولی,نمی,گیرد Icana

حسن همتی  در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص مشکلات شهرستان های شاهین دژ و تکاب گفت: از پیروزی انقلاب اسلامی بیش از 40 سال می گذرد اما این شهرستان ها از داشتن امکانات اساسی دارای محرومیت جدی می باشند؛ بدین معنا که به طور مطلق توسعه نیافته اند.

منتخب مردم شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با توجه به اینکه استان آذربایجان غربی به ویژه شهرستان های شاهین دژ و تکاب دارای ظرفیت های بالا در حوزه صنایع، کشاورزی و دامداری است، اما هیچگونه توسعه ای صورت نگرفته و حتی در حوزه راه های مواصلاتی بین شهری و روستایی دارای مشکلات بسیار بوده و زیرساخت های لازم در این استان فراهم نشده است.

وی افزود: در حوزه بهداشت، مشکلات فراوان است و حتی بعد از شیوع ویروس کرونا مرکز بهداشتی و بیمارستان مجهزی برای درمان بیماران کرونایی و هم چنین سایر بیماران وجود ندارد و امکانات بهداشتی در سطح بسیار پایینی قرار دارد که  این وضعیت در شان استانی که 8 سال در خط مقدم دفاع از میهن اسلامی قرار داشت، نیست.

همتی بیان کرد: متاسفانه علی رغم داشتن معادن فراوان طلا و سنگ در استان آذربایجان غربی، درآمد خاصی نصیب استان نشده و باید شفاف سازی در این خصوص صورت بگیرد زیرا با وجود استخراج منابع معدنی از این استان، بهره خاصی به مردم نمی رسد؛ لذا باید عملکرد ها و هزینه های مسئولان مورد ارزیابی قرار گیرد.

منتخب مردم شاهین دژ و تکاب در مجلس یازدهم خاطر نشان کرد: رشد و توسعه در استان آذربایجان غربی به ویژه شهرستان های شاهین دژ و تکاب به خوبی صورت نگرفته و آن ناشی از عدم توجه و ناکارآمدی مسئولان استانی بوده است که لازم است با همکاری مردم و نمایندگان، مسیر پیشرفت در این استان به بالاترین حد خود برسد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet